Tallinn Bobcats

TALLINN BOBCATS

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
1Stepan Naryshkov1114212.91246.7301412
2Margus Pärt510.2050.0214
3Gaetàn Loubrieu1116114.61879.5393110
5Dmitri Gorbulko10535.3045.2421922
6Arthur Jakovlev1424217.32065.2463035
9Sercan Sensulun13846.51866.7241628
11Artyom Kuvaev1290.8133.36224
12Christian Tchabeth Kammi131269.7830.0401225
13Alexander Jerne691.510.0007
14Tedd Mabulay960.7150.0213
16Kevin Aron Ilves1218715.62878.4372928
30Giorgos Astrinakis8243.020.0205
31Mihail Aleksandrov6518.5038.2341318
34Marian András Baráth000.000.0000
64Vasyl Novikov14181.300.0208
67Evandro Nogueira Exposto200.000.0002
77Carlo Marzo200.000.0001

Järgmised mängud

00:00
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

PlayVR — Tallinn Bobcats

00:00
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — PlayVR

Tulemused

93 - 43
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — PlayVR

79 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection — Tallinn Bobcats

71 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Joonis

80 - 82
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — Tallinn Bobcats

71 - 49
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR

76 - 73
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Tallinn Bobcats

70 - 74
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

77 - 63
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Ezviz

74 - 50
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Rawest/Autopay

77 - 90
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Tallinn Bobcats

68 - 49
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Coop/Mefab

76 - 102
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

81 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Altius II

46 - 82
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection II — Tallinn Bobcats

74 - 85
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

56 - 85
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

71 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

67 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

70 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Unico

71 - 82
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Tallinn Bobcats

74 - 69
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — FIUpliant Viimsi

64 - 69
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

71 - 56
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — Tallinn Bobcats

48 - 57
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Eurofasteners

81 - 79
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Tallinn Bobcats

90 - 78
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

65 - 79
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUPLIANT VIIMSI — Tallinn Bobcats

71 - 48
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

53 - 91
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC TERAS — Tallinn Bobcats

51 - 98
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Tallinn Bobcats

71 - 94
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Tallinn Bobcats

74 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Altius II

63 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

68 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Unico

83 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR

72 - 49
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — LakiLakid

89 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

3.-4. KOHT: RSK Viimsi — Tallinn Bobcats

51 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

PF1: Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

81 - 52
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

PF1: KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

53 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VF2: Tallinn Bobcats — Eurofasteners

68 - 83
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

VF2: Eurofasteners — Tallinn Bobcats

72 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

II Eelring: Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

II Eelring: BC SakuMetall — Tallinn Bobcats

83 - 91
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinn Bobcats — RSK Viimsi

53 - 102
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

57 - 54
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

49 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Tallinn Bobcats

61 - 78
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

74 - 71
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn - Tallinn Bobcats

53 - 70
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - RSK Viimsi

48 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - Tallinn Bobcats

72 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - LakiLakid

51 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - Tallinn Bobcats

80 - 66
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha - Tallinn Bobcats

53 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - Eurofasteners

42 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev - Tallinn Bobcats

88 - 34
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

71 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - Randvere Harrastajad

54 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - Tallinn Bobcats

95 - 48
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - BC Rawest/ML3

48 - 67
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KV 2019 1.ring III: Tallinn Bobcats — BC Forwards/Retlar Legends/35+