SLEEPIT/RETLAR

 

SLEEPIT/RETLAR KARIKAS 2023

#MängijaGPPTSPPG3PMPGFTAPGFTMPG3PMFT%FTAFTMPF
9Aleksandr Nurmsalu144.00.04.04.00100.0441
19Urmas Arnik000.00.00.00.000.0000
3Steven-Eric Velleõu144.00.00.00.000.0003
18Oliver Kill100.00.00.00.000.0001
12Ilja Mogilnõi000.00.00.00.000.0000
13Denis Polubinski11515.00.02.01.0050.0211
7Margus Pärnamets166.01.02.01.0150.0214
16Rivo Reimkel188.02.00.00.020.0002
6Margus Laanemets144.00.00.00.000.0003
20Ivar Vaht133.01.00.00.010.0002
24Virko Nilender122.00.02.02.00100.0222
88Richard Wagner155.01.00.00.010.0001

Järgmised mängud

00:00
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

00:00
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

Tulemused

66 - 73
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

60 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection II — SLEEPIT/RETLAR

67 - 39
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — PlayVR

87 - 55
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

39 - 57
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — SLEEPIT/RETLAR

71 - 49
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR

68 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/Autopay

54 - 71
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Ezviz — SLEEPIT/RETLAR

70 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

45 - 78
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

75 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — FIUpliant Viimsi

68 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Unico

74 - 41
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

73 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid

63 - 51
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

77 - 83
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

69 - 44
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — SLEEPIT/RETLAR

0 - 20

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

110 - 35
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

72 - 54
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

61 - 52
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

57 - 52
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

71 - 47
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

60 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC TERAS — SLEEPIT/RETLAR

60 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

76 - 71
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/ML3

78 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

77 - 40
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

52 - 70
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

68 - 65
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid

40 - 69
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — FIUPLIANT VIIMSI

61 - 85
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Eurofasteners

68 - 64
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC TERAS

67 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR

47 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

83 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR

73 - 49
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — SLEEPIT/RETLAR

53 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

7.- 8. KOHT: Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

20 - 0
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

5.-8.KOHT I: Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

105 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF1: KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

60 - 98
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VF1: SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

70 - 46
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

I Eelring: SLEEPIT/RETLAR — Randvere Harrastajad

55 - 60
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

I Eelring: Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

81 - 38
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC SakuMetall

70 - 92
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

69 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Smsraha

71 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

33 - 89
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR

61 - 52
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - BC Smsraha

54 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - SLEEPIT/RETLAR

20 - 0
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - BC Sulev

69 - 64
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Randvere Harrastajad - SLEEPIT/RETLAR

55 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR

48 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC SakuMetall — SLEEPIT/RETLAR

56 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - BC Rawest/ML3

73 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - SLEEPIT/RETLAR

47 - 88
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - KK Pelgulinn

55 - 91
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - RSK Viimsi

54 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - Tallinn Bobcats

51 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR