LakiLakid

LAKILAKID

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
2Raiko Annask3237.7283.3651
3Mario Mölder9829.11357.9191116
5Robert Norak12635.31260.0201211
7Heigo Randma4194.8025.04112
8Gert Kuuskmäe11968.7245.7351631
9Kaspar Komissarov5214.2016.76110
11Roger Krinpus1114913.5050.0623119
12Peeter Rõbakov3155.0050.0216
13Kaur Kuuskmäe5234.6450.0215
16Freddy Haljandi6437.2760.010611
17Jens-Kaidar Liiu14725.1121.414328
22Jan-Erik Tihemets8536.6166.7151019
23Kristo Krinpus14936.62460.05328
24Matis Martens3258.32100.0115
25Priit Evart2105.020.0006
32Oliver Rohumäe4287.070.00015
33Joonas Rihma5224.40100.0445
35Werner Armulik7202.9133.315527
44Pjotr Degtjarjov11494.5014.37116
91Martin Põldvee33110.3250.0635

Järgmised mängud

18:00
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — LakiLakid

Tulemused

62 - 78
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Unico

86 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — LakiLakid

60 - 61
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — LakiLakid

64 - 48
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — KK Joonis

50 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — LakiLakid

68 - 67
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — FIUpliant Viimsi

56 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Ezviz

59 - 64
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Coop/Mefab

52 - 65
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — LakiLakid

59 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — LakiLakid

77 - 65
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — LakiLakid

64 - 86
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

77 - 90
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Tallinn Bobcats

81 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid

80 - 38
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Connection II

30 - 85
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

PlayVR — LakiLakid

55 - 49
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — KK Joonis

73 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid

56 - 64
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Ezviz

124 - 39
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Sulev

70 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Altius II

78 - 55
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

56 - 63
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Coop/Mefab

49 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

62 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — LakiLakid

57 - 52
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

48 - 39
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

65 - 50
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Altius II

64 - 71
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC TERAS — LakiLakid

97 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — LakiLakid

60 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — LakiLakid

68 - 65
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid

69 - 62
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — LakiLakid

62 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

54 - 68
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — FIUPLIANT VIIMSI

58 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

83 - 53
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC TERAS

70 - 44
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

74 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

72 - 49
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — LakiLakid

75 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

9.-10. KOHT: LakiLakid — BC SakuMetall

73 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

9.-12.KOHT II: LakiLakid — BC Rawest/ML3

62 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

IV Eelring: LakiLakid — BC Smsraha

69 - 64
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

IV Eelring: BC Smsraha — LakiLakid

100 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — LakiLakid

71 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

48 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC SakuMetall — LakiLakid

72 - 76
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — LakiLakid

106 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

86 - 83
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi - LakiLakid

55 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection - LakiLakid

72 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - LakiLakid

63 - 92
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - KK Pelgulinn

88 - 58
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

LakiLakid - BC Rawest/ML3

53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - Coop/Mefab

84 - 85
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha - LakiLakid

65 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - Eurofasteners

42 - 99
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev - LakiLakid

75 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC SakuMetall

44 - 79
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad - LakiLakid

73 - 69
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

3. koha mäng: LakiLakid — BC Smsraha

64 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

80 - 56
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — LakiLakid

60 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Randvere Harrastajad

70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

60 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — LakiLakid

69 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid

85 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — RSK Viimsi

52 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

88 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

KV 2019 POOLFINAAL 2: Eurofasteners - LakiLakid

97 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KV 2019 VF 3: LakiLakid vs BC Sulev

44 - 113
Arte Gümnaasium (Vilde tee 62, Tallinn)

KV 2019 1.ring II: BC Rawest — LakiLakid

88 - 102
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — LakiLakid

57 - 77
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

85 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Sulev

82 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — LakiLakid

62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

61 - 71
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — LakiLakid

70 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Smsraha

71 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

77 - 68
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

5-6 KM: LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

92 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev

66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

46 - 90
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — LakiLakid

52 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

88 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — LakiLakid

74 - 54
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

68 - 96
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — LakiLakid

57 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

100 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Sulev

69 - 75
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — LakiLakid

57 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — RSK Viimsi

68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

91 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

57 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Randvere Harrastajad

83 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid