KK Pelgulinn

KK Pelgulinn

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
0Kaur Laasma131289.81362.8432733
5Jüri Rovgeisha88310.4358.8342017
6Tõivu Käärik000.000.0000
7Mairold Vister78912.71461.9211313
8Andres Kollo14362.640.05016
9Margus Unt33311.0775.08611
11Rene Koldits1314411.13273.7191414
21Hannes Liitmäe000.000.0000
23Martti Hirvesoo11292.6034.626925
24Rain Koldits141399.92184.8332825
25Tauri Tivik000.000.0000
33Armin Ikla8627.81060.010611
34Priit Peterson1014814.81774.4392924
35Martin Hiir1313510.4766.7422835
36Sten Rosenthal000.000.0000
55Risto Sikk7233.3350.04218
83Erkki Kasenurm000.000.0000
17Kaspar Rettel100.000.0000

Tulemused

63 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Unico — KK Pelgulinn

73 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

60 - 63
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

89 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

59 - 100
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

50 - 81
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — KK Pelgulinn

90 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay

66 - 73
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

73 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay

55 - 74
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Ezviz — KK Pelgulinn

60 - 71
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

88 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Altius II

78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

69 - 76
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — KK Pelgulinn

70 - 80
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Unico

83 - 42
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

KK Pelgulinn — PlayVR

71 - 74
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

81 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid

76 - 102
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

45 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection II — KK Pelgulinn

58 - 65
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — KK Pelgulinn

58 - 47
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

52 - 76
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — KK Pelgulinn

83 - 57
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

KK Pelgulinn — FIUpliant Viimsi

62 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

71 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

67 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

0 - 20

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

110 - 35
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

75 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Unico

56 - 72
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

64 - 69
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

67 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

67 - 82
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — KK Pelgulinn

90 - 78
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

60 - 52
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — KK Pelgulinn

52 - 70
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

54 - 74
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — KK Pelgulinn

62 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

62 - 71
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — KK Pelgulinn

89 - 62
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

KK Pelgulinn — FIUPLIANT VIIMSI

58 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

83 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC TERAS

84 - 50
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/ML3

73 - 41
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

FINAAL: KK Pelgulinn — BC Connection

51 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

PF1: Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

81 - 52
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

PF1: KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats

105 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF1: KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

60 - 98
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VF1: SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

72 - 77
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

42 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

63 - 55
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

53 - 102
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn

69 - 87
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — KK Pelgulinn

74 - 71
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn - Tallinn Bobcats

72 - 29
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

KK Pelgulinn - Eurofasteners

66 - 92
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi - KK Pelgulinn

83 - 41
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha - KK Pelgulinn

0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev - KK Pelgulinn

78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn - Coop/Mefab

63 - 92
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - KK Pelgulinn

86 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC SakuMetall

80 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn - Randvere Harrastajad

47 - 88
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - KK Pelgulinn

111 - 57
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KK Pelgulinn - BC Rawest/ML3

36 - 66
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

BC Connection - KK Pelgulinn

67 - 79
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

FINAAL: Eurofasteners — KK Pelgulinn

70 - 88
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — KK Pelgulinn

56 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

74 - 64
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

85 - 42
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Sulev

71 - 87
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn

69 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid

73 - 64
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Forwards/Retlar Legends/35+

68 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — KK Pelgulinn

52 - 73
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KV 2019 FINAAL: KK Pelgulinn - Eurofasteners

49 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KV 2019 POOLFINAAL 1: Coop/Mefab - KK Pelgulinn

117 - 47
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KV 2019 VF 1: KK Pelgulinn - BC Smsraha

81 - 54
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Smsraha

62 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — KK Pelgulinn

57 - 77
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

103 - 53
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad

56 - 84
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — KK Pelgulinn

85 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

75 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

62 - 70
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — RSK Viimsi

80 - 70
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

3-4 KM: KK Pelgulinn — RSK Viimsi

59 - 50
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab

85 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn

98 - 51
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

VF1: KK Pelgulinn — BC Sulev

31 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

VF1: BC Sulev — KK Pelgulinn

70 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Forwards/Retlar Legends/35+

43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

46 - 76
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn

87 - 57
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Sulev

47 - 58
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — RSK Viimsi

60 - 67
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

57 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — KK Pelgulinn

42 - 67
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — KK Pelgulinn

82 - 45
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

88 - 55
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad

45 - 77
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — KK Pelgulinn

58 - 70
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — KK Pelgulinn

58 - 62
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

83 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — LakiLakid