Eurofasteners

EUROFASTENERS KARIKAS 2023

#MängijaGPPTSPPG3PMPGFTAPGFTMPG3PMFT%FTAFTMPF
0Keir Veskiväli34715.71.37.33.7450.0221110
1Taavi Toomara22311.51.51.01.03100.0227
2Keith Klettenberg133.00.06.03.0050.0632
3Egert Eenloo3237.71.32.32.34100.0777
5Taavi Müürsepp33010.00.75.74.0270.6171210
8Andry Nõmmsalu3227.32.00.00.060.0003
9Mihkel Liiv341.30.00.70.000.0205
10Rauno Rohtmets3248.01.04.71.7335.71456
11Siim-Toomas Sepp300.00.00.00.000.0002
13Rauno Parktal000.00.00.00.000.0000
19Reimo Karner200.00.00.00.000.0000
28Martin Sepp362.00.03.31.3040.01046

Järgmised mängud

Tulemused

46 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Eurofasteners — Ezviz

83 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Ezviz — Eurofasteners

52 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Ezviz — Eurofasteners

53 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

49 - 56
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Altius II

55 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

56 - 67
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — Eurofasteners

54 - 63
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Unico

70 - 74
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

64 - 86
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

71 - 74
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

37 - 91
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

BC Connection II — Eurofasteners

90 - 41
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — PlayVR

46 - 60
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — Eurofasteners

74 - 41
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

37 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — Eurofasteners

58 - 47
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

68 - 72
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Eurofasteners

63 - 51
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

56 - 85
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

66 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

63 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

73 - 41
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

46 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

56 - 72
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

75 - 43
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — FIUpliant Viimsi

63 - 50
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Eurofasteners

52 - 53
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

48 - 57
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Eurofasteners

78 - 49
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Rawest/ML3

61 - 44
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

71 - 48
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

59 - 51
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Unico

49 - 55
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Eurofasteners

61 - 85
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Eurofasteners

58 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

58 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

72 - 92
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUPLIANT VIIMSI — Eurofasteners

50 - 67
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

BC Connection — Eurofasteners

64 - 34
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC TERAS

65 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

5.- 6. KOHT: Eurofasteners — BC Smsraha

20 - 0
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

5.-8.KOHT I: Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

53 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VF2: Tallinn Bobcats — Eurofasteners

68 - 83
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

VF2: Eurofasteners — Tallinn Bobcats

66 - 31
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

52 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

76 - 72
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — Eurofasteners

63 - 55
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

57 - 54
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

72 - 29
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

KK Pelgulinn - Eurofasteners

54 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - SLEEPIT/RETLAR

28 - 89
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - Eurofasteners

65 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Randvere Harrastajad - Eurofasteners

41 - 59
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners BC Connection

95 - 29
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC SakuMetall

41 - 55
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - RSK Viimsi

53 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - Eurofasteners

78 - 64
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - Coop/Mefab

65 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - Eurofasteners

72 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - BC Smsraha

53 - 81
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev - Eurofasteners

67 - 79
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

FINAAL: Eurofasteners — KK Pelgulinn

55 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

84 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — RSK Viimsi

74 - 64
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

70 - 69
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Smsraha

47 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

74 - 71
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

75 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — BC Sulev

52 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

52 - 73
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KV 2019 FINAAL: KK Pelgulinn - Eurofasteners

88 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

KV 2019 POOLFINAAL 2: Eurofasteners - LakiLakid

36 - 76
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KV 2019 VF 4: BC Forwards/Retlar Legends/35+ - Eurofasteners

36 - 73
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — Eurofasteners

47 - 62
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

59 - 44
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

82 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — LakiLakid

79 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — Eurofasteners

85 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

56 - 63
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — Eurofasteners

63 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Coop/Mefab

82 - 67
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab

69 - 68
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

PF2: RSK Viimsi — Eurofasteners

76 - 71
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

PF2: Eurofasteners — RSK Viimsi

62 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

VF3: Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

67 - 67
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VF3: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

83 - 63
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — RSK Viimsi

52 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Eurofasteners

76 - 30
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — BC Sulev

60 - 85
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

93 - 67
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

60 - 67
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Eurofasteners

83 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Coop/Mefab

71 - 61
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — Eurofasteners

69 - 75
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — LakiLakid

49 - 78
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — Eurofasteners

71 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

32 - 65
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

58 - 62
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — KK Pelgulinn

63 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners