Coop/Mefab

COOP/MEFAB

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
1Timo Ilu14966.9167.9281928
4Marko Murdjõe000.000.0000
6Andrus Moor11454.1450.010512
7Kristjan Kams8627.8737.9291122
8Randel Päid000.000.0000
9Toomas Muld000.000.0000
10Hanno Heinpalu10535.3988.99836
11Timo Kark231.5050.0213
13Leho Vool1315612.0450.8593024
14Sven Pitkve6559.2883.36512
15Taavi Tavaste000.000.0000
20Siim Audova1313110.11852.4211122
22Rainer Tammus10292.9816.7619
23Uku Liivamets9859.41370.0201420
24Karol Olde13221.7244.49417
35Martin Sella14966.92050.012633
44Erki Pettai10232.3350.04220
73Rene Pärnpuu482.0150.0216

Tulemused

55 - 34
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — PlayVR

69 - 78
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab

40 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — FIUpliant Viimsi

81 - 57
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Coop/Mefab

53 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

59 - 64
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Coop/Mefab

60 - 71
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

73 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection II

35 - 86
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

PlayVR — Coop/Mefab

64 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Joonis

70 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

59 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Rawest/Autopay

45 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Ezviz — Coop/Mefab

68 - 49
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Coop/Mefab

43 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Altius II

56 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

65 - 70
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab

77 - 83
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

84 - 56
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab

73 - 41
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

46 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

56 - 63
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Coop/Mefab

49 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

48 - 39
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

60 - 64
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC TERAS

80 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Rawest/ML3

82 - 65
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Coop/Mefab

60 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Coop/Mefab

72 - 61
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUPLIANT VIIMSI — Coop/Mefab

61 - 44
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

56 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC TERAS — Coop/Mefab

54 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab

54 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

71 - 94
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Tallinn Bobcats

42 - 69
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Unico

77 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Altius II

47 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

74 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

73 - 41
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

53 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

7.- 8. KOHT: Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

48 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

5.-8.KOHT II: Coop/Mefab — BC Smsraha

68 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

VF3: BC Connection — Coop/Mefab

47 - 64
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF3: Coop/Mefab — BC Connection

68 - 49
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

III Eelring: Coop/Mefab — BC Rawest/ML3

61 - 74
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

III Eelring: BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab

66 - 31
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Coop/Mefab

42 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

61 - 86
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Coop/Mefab — RSK Viimsi

83 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — Coop/Mefab

49 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Tallinn Bobcats

41 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - Coop/Mefab

78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn - Coop/Mefab

48 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - RSK Viimsi

54 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - BC Connection

51 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - Tallinn Bobcats

53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid - Coop/Mefab

72 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - BC Smsraha

78 - 64
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners - Coop/Mefab

88 - 43
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Coop/Mefab - BC Sulev

45 - 82
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC SakuMetall — Coop/Mefab

52 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad - Coop/Mefab

51 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR

91 - 62
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

8. koha mäng: Coop/Mefab — BC Rawest

55 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners

56 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

72 - 60
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — Coop/Mefab

70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

86 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Sulev

67 - 78
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Smsraha

70 - 53
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

55 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

49 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KV 2019 POOLFINAAL 1: Coop/Mefab - KK Pelgulinn

71 - 70
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KV 2019 VF 2: Coop/Mefab — RSK Viimsi

60 - 65
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — Coop/Mefab

60 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

61 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

55 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — Coop/Mefab

62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

57 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — RSK Viimsi

75 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

63 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Coop/Mefab

82 - 67
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab

59 - 50
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab

85 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn

66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

70 - 67
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

67 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

62 - 58
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — Coop/Mefab

49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Coop/Mefab

83 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Sulev

83 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners — Coop/Mefab

65 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

82 - 45
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

42 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — LakiLakid

54 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — RSK Viimsi

52 - 79
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev — Coop/Mefab

63 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Eurofasteners