BC Rawest/Autopay

BC RAWEST/AUTOPAY

#MängijaGPPTSPPG3PMPGFTAPGFTMPG3PMFT%FTAFTMPF
Mait Mikussaar341.30.02.01.3066.7644
3Martin Jääger000.00.00.00.000.0000
4Mirko Karu561.20.01.20.4033.3624
7Rene Viisma12463.80.91.00.31125.012333
8Jaanus Veste13342.60.00.80.5054.511620
9Marko Miir141047.40.81.80.81144.0251117
11Indrek Juhkam11343.10.10.70.3137.58327
16Priit Orgmets13312.40.00.80.2027.311321
28Jevgeni Gorpinchenko000.00.00.00.000.0000
30Timo Huttunen5295.80.41.00.2220.05111
33Mattias Orgmets11111.00.20.50.1216.7615
40Oliver Otti131108.50.61.41.1877.8181430
41Mati Kaljund610317.20.57.75.7373.9463417
44Christofer Jaadla1119717.91.87.34.52061.3804915
50Mihkel Mets11282.50.50.80.5555.69520
55Raido Dellmann11201.80.50.40.3575.04334

Järgmised mängud

00:00
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — KK Pelgulinn

00:00
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay

Tulemused

50 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — LakiLakid

73 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay

47 - 65
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — BC Connection II

52 - 55
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

PlayVR — BC Rawest/Autopay

52 - 67
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — KK Joonis

68 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/Autopay

54 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — Ezviz

59 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Rawest/Autopay

74 - 50
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Rawest/Autopay

63 - 71
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Rawest/Autopay

72 - 81
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — BC Connection

74 - 58
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Rawest/Autopay

46 - 79
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — BC Unico

37 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — Eurofasteners

48 - 41
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Ezviz — BC Rawest/Autopay

57 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC TERAS

78 - 55
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

38 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — FIUpliant Viimsi

55 - 59
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Rawest/ML3

62 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — LakiLakid

80 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Rawest/ML3

58 - 47
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC TERAS

80 - 54
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Rawest/ML3

76 - 71
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/ML3

78 - 49
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Rawest/ML3

75 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC TERAS — BC Rawest/ML3

36 - 72
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC Connection

54 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab

51 - 98
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Tallinn Bobcats

39 - 75
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC Unico

55 - 70
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Altius II

67 - 60
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR

70 - 44
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

84 - 50
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Rawest/ML3

100 - 52
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUPLIANT VIIMSI — BC Rawest/ML3

10:00
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

11.-12. KOHT: Randvere Harrastajad — BC Rawest/ML3

73 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

9.-12.KOHT II: LakiLakid — BC Rawest/ML3

68 - 49
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

III Eelring: Coop/Mefab — BC Rawest/ML3

61 - 74
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

III Eelring: BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab

87 - 46
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha — BC Rawest/ML3

60 - 62
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad — BC Rawest/ML3

49 - 55
Saku Suurhall (Paldiski mnt 104B, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

106 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — BC Rawest/ML3

33 - 89
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR

41 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - Coop/Mefab

28 - 89
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - Eurofasteners

0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Sulev - BC Rawest/ML3

53 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

104 - 48
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Smsraha - BC Rawest/ML3

34 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - Randvere Harrastajad

88 - 58
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

LakiLakid - BC Rawest/ML3

56 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR - BC Rawest/ML3

70 - 82
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - BC Connection

111 - 57
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KK Pelgulinn - BC Rawest/ML3

54 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - RSK Viimsi

95 - 48
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats - BC Rawest/ML3

91 - 62
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

8. koha mäng: Coop/Mefab — BC Rawest

44 - 113
Arte Gümnaasium (Vilde tee 62, Tallinn)

KV 2019 1.ring II: BC Rawest — LakiLakid