BC Connection

BC Connection

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
0Efim Viniar1112311.2370.01025
2Kalev Elken000.000.0000
3Rasmus Varblane812916.12269.2392718
5Mihkel Filipenko9535.9660.05315
6Carl-Martin Jõgeda1314811.4143.4532321
7Sulev Jürna13312.4455.69533
8Ignar Valme9819.01635.020715
9Mart Metsa9182.060.00018
10Ahti Soom13463.5040.020818
12Ruve Toom9121.300.0208
14Rainari Argel9626.91462.5161020
15Markus Heinsalu151046.9051.4351835
23Madis Kask11676.1261.9211310
24Joonas Piirits13251.9035.714518
30Kaspar Osila1213511.31172.7332421
36Elgar Lepp9667.3131.4351126
37Mirko Senipalu6538.81055.69516
38Maarjo Senipalu4112.8166.7327
44Timo Kaus131209.2854.5221226
49Aleksandr Sumenko11847.6767.7312126

Järgmised mängud

13:20
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — FIUpliant Viimsi

Tulemused

67 - 81
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — LakiLakid

67 - 74
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Ezviz

66 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Ezviz — BC Connection

73 - 49
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — BC Connection II

69 - 77
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Connection II — BC Connection

79 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection — Tallinn Bobcats

53 - 82
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Connection

87 - 55
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

76 - 84
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Connection — BC Unico

55 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

59 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — LakiLakid

78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

90 - 40
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — BC Connection II

30 - 92
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

PlayVR — BC Connection

55 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — BC Connection

72 - 81
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — BC Connection

53 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — Ezviz

56 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

72 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

BC Connection — Altius II

52 - 76
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — KK Pelgulinn

74 - 85
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

62 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

66 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

63 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

83 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — FIUpliant Viimsi

59 - 62
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

BC Connection — FIUpliant Viimsi

65 - 55
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — BC Unico

52 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Connection

71 - 56
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — Tallinn Bobcats

67 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

52 - 53
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

45 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC TERAS — BC Connection

77 - 40
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

36 - 72
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC Connection

69 - 62
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — LakiLakid

54 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

62 - 71
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — KK Pelgulinn

63 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

45 - 49
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — FIUPLIANT VIIMSI

65 - 66
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — BC Connection

50 - 67
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

BC Connection — Eurofasteners

46 - 51
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Connection

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

FINAAL: KK Pelgulinn — BC Connection

79 - 75
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

PF2: RSK Viimsi — BC Connection

94 - 65
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

PF2: BC Connection — RSK Viimsi

68 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

VF3: BC Connection — Coop/Mefab

47 - 64
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF3: Coop/Mefab — BC Connection

72 - 77
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

0 - 20
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — BC Connection

52 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

83 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — Coop/Mefab

61 - 78
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Connection - BC Sulev

80 - 43
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Connection - BC Smsraha

48 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - Tallinn Bobcats

41 - 59
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners BC Connection

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection - LakiLakid

54 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - BC Connection

40 - 90
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC SakuMetall — BC Connection

64 - 75
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad - BC Connection

73 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - SLEEPIT/RETLAR

70 - 82
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - BC Connection

36 - 66
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

BC Connection - KK Pelgulinn

20 - 0
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi - BC Connection