BC Connection

BC Connection

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
0Efim Viniar88610.8260.00021
2Kalev Elken000.000.0000
3Rasmus Varblane35418.01171.4758
5Mihkel Filipenko6416.8566.73213
6Carl-Martin Jõgeda1112411.3142.5401716
7Sulev Jürna11292.6455.69532
8Ignar Valme66510.81436.819710
9Mart Metsa6122.040.00013
10Ahti Soom10343.4050.012613
12Ruve Toom781.100.0207
14Rainari Argel4276.8683.3654
15Markus Heinsalu11746.7058.3241421
23Madis Kask9616.8163.219128
24Joonas Piirits10121.200.05016
30Kaspar Osila911612.9976.0251919
36Elgar Lepp7486.9130.423719
37Mirko Senipalu6538.81055.69516
38Maarjo Senipalu4112.8166.7327
44Timo Kaus99310.3757.114822
49Aleksandr Sumenko9819.0766.7271819

Järgmised mängud

18:00
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection II — BC Connection

18:00
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — BC Connection II

Tulemused

79 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection — Tallinn Bobcats

53 - 82
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Connection

87 - 55
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

76 - 84
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Connection — BC Unico

55 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

59 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — LakiLakid

78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

90 - 40
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — BC Connection II

30 - 92
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

PlayVR — BC Connection

55 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — BC Connection

72 - 81
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/Autopay — BC Connection

53 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — Ezviz

56 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

72 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

BC Connection — Altius II

52 - 76
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — KK Pelgulinn

74 - 85
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

62 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

66 - 61
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

63 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

83 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — FIUpliant Viimsi

59 - 62
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

BC Connection — FIUpliant Viimsi

65 - 55
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — BC Unico

52 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

FIUpliant Viimsi — BC Connection

71 - 56
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — Tallinn Bobcats

67 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

52 - 53
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — BC Connection

45 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC TERAS — BC Connection

77 - 40
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — SLEEPIT/RETLAR

36 - 72
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — BC Connection

69 - 62
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — LakiLakid

54 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — BC Connection

62 - 71
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

BC Connection — KK Pelgulinn

63 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

45 - 49
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — FIUPLIANT VIIMSI

65 - 66
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — BC Connection

50 - 67
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

BC Connection — Eurofasteners

46 - 51
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Connection

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

FINAAL: KK Pelgulinn — BC Connection

79 - 75
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

PF2: RSK Viimsi — BC Connection

94 - 65
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

PF2: BC Connection — RSK Viimsi

68 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

VF3: BC Connection — Coop/Mefab

47 - 64
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VF3: Coop/Mefab — BC Connection

72 - 77
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

KK Pelgulinn — BC Connection

0 - 20
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi — BC Connection

52 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC Connection — Eurofasteners

83 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection — Coop/Mefab

61 - 78
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — BC Connection

20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

BC Connection - BC Sulev

80 - 43
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Connection - BC Smsraha

48 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - Tallinn Bobcats

41 - 59
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Eurofasteners BC Connection

68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

BC Connection - LakiLakid

54 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab - BC Connection

40 - 90
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

BC SakuMetall — BC Connection

64 - 75
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Randvere Harrastajad - BC Connection

73 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Connection - SLEEPIT/RETLAR

70 - 82
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 - BC Connection

36 - 66
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

BC Connection - KK Pelgulinn

20 - 0
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

RSK Viimsi - BC Connection