Altius II

ALTIUS II

#MängijaGPPTSPPG3PMFT%FTAFTMPF
Vladislav Dzalajev4153.8016.7616
Nikolai Markov9121.300.0209
Rudolf Neiman382.7037.51665
1Daniil Smirnov68013.3155.6452516
2Fjodor Sobolev4153.8050.0210
3Dmitry Sysolyatin12171.4366.7645
4Kirill Amelin12786.5862.5322031
5Maksim Lutsenko15432.9051.7291528
7Aleksandr Gunter161046.5461.1362226
8Maksym Kravtsov161187.41741.7361542
9Nikolai Podvolotski11444.0350.014722
12Mikita Podlinnykh911312.6655.3382117
13Ilya Skarynka9353.9650.02111
18Artur Marton15674.5047.7442114
23Roman Babich284.000.0003
28Vladimir Chapkovski11141.3233.3625
33Andrei Anissimov8151.910.01022
38Raimzan Hamidov1415511.12873.0372733
47Arturas-Jonas Motskaitis6274.5140.05212
55Roman Vester16372.3915.413227

Järgmised mängud

11:40
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Joonis — Altius II

Tulemused

65 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Altius II

61 - 33
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Rawest/Autopay

64 - 50
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

60 - 61
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

55 - 73
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — FIUpliant Viimsi

49 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Unico

49 - 56
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eurofasteners — Altius II

52 - 65
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — LakiLakid

88 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

KK Pelgulinn — Altius II

40 - 75
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

BC Connection II — Altius II

58 - 53
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — PlayVR

58 - 45
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — Altius II

45 - 78
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

63 - 71
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Rawest/Autopay

62 - 43
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Ezviz

43 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Altius II

81 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Altius II

72 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

BC Connection — Altius II

54 - 63
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Keskturu Kossuklubi

42 - 49
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

KK Joonis — Altius II

70 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

LakiLakid — Altius II

80 - 56
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC TERAS

72 - 54
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

61 - 52
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

71 - 47
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

SLEEPIT/RETLAR — Altius II

66 - 46
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC TERAS

82 - 65
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Coop/Mefab

80 - 54
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Rawest/ML3

65 - 50
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

LakiLakid — Altius II

61 - 67
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — FIUPLIANT VIIMSI

78 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — SLEEPIT/RETLAR

60 - 62
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — LakiLakid

54 - 74
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — KK Pelgulinn

49 - 55
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — Eurofasteners

40 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC TERAS — Altius II

74 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinn Bobcats — Altius II

55 - 70
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

BC Rawest/ML3 — Altius II

77 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Coop/Mefab — Altius II

67 - 48
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

BC Unico — Altius II

46 - 51
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Altius II — BC Connection