Harrastusliiga Playoff 2023/24

FINAALPÄEV


FINAAL
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Unico — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

3. – 4. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Tallinn Bobcats — Ezviz
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

5. – 6. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

7. – 8. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection — FIUpliant Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

9. – 10. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

11. – 12. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
KK Joonis — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

13. – 14. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection II — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

15. – 16. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
PlayVR — Möku Klubi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

 


POOLfinaalid


POOLFINAAL 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220018713651
22002136187-51
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Ezviz — BC Unico
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Unico — Ezviz
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

POOLFINAAL 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121101361333
22011133136-3
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

 

Kohad 5-8

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection — LakiLakid
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — FIUpliant Viimsi
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

 


Kohad 9-12

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — KK Joonis
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Kohad 12-15

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Rawest/Autopay — PlayVR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
PlayVR — BC Connection II
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
BC Connection II — BC Rawest/Autopay
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Veerandfinaalid


VEERANDFINAAL 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220016413232
22002132164-32
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Unico — LakiLakid
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
LakiLakid — BC Unico
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

VEERANDFINAAL 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1210115712631
22101126157-31
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
FIUpliant Viimsi — Tallinn Bobcats
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Tallinn Bobcats — FIUpliant Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

VEERANDFINAAL 3
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220018912762
22002127189-62
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

VEERANDFINAAL 4
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220014012218
22002122140-18
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Ezviz — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection — Ezviz
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

 

 


 

Kohad 9-15


KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — BC Rawest/Autopay
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Coop/Mefab — PlayVR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — BC Connection II
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

Eelringid


I eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220018072108
2200272180-108
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
PlayVR — Tallinn Bobcats
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
Tallinn Bobcats — PlayVR
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

II eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220017110467
22002104171-67
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

III eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220015011832
22002118150-32
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection II — BC Connection
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
BC Connection — BC Connection II
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

IV eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220014310043
22002100143-43
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Ezviz — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — Ezviz
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

V eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220012511015
22002110125-15
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — SLEEPIT/RETLAR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
SLEEPIT/RETLAR — Altius II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)


VI eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1210113111813
22101118131-13
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab — FIUpliant Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)


VII eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220012510817
22002108125-17
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
LakiLakid — KK Joonis
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
KK Joonis — LakiLakid
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)