Põhiturniir 2022/23

Põhiturniir 2022/23

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusLiigaHooaegVäljakVoor
BC Unico — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
1. VOOR
FIUPLIANT VIIMSI — BC Rawest/ML3Harrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
1. VOOR
Altius II — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
1. VOOR
KK Pelgulinn — Coop/MefabHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
1. VOOR
Tallinn Bobcats — LakiLakidHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
1. VOOR
FIUPLIANT VIIMSI — BC TERASHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
2. VOOR
Coop/Mefab — LakiLakidHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
2. VOOR
KK Pelgulinn — BC Rawest/ML3Harrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
2. VOOR
Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
2. VOOR
BC Connection — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
2. VOOR
BC Unico — Altius IIHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
2. VOOR
Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
3. VOOR
LakiLakid — BC Rawest/ML3Harrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
3. VOOR
BC Unico — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
3. VOOR
FIUPLIANT VIIMSI — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
3. VOOR
Tallinn Bobcats — BC UnicoHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
4. VOOR
KK Pelgulinn — BC TERASHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
3. VOOR
KK Pelgulinn — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4. VOOR
Coop/Mefab — Altius IIHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4. VOOR
LakiLakid — BC TERASHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
4. VOOR
BC Connection — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
4. VOOR
BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
4. VOOR
Coop/Mefab — BC UnicoHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
5. VOOR
SLEEPIT/RETLAR — BC TERASHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
5. VOOR
LakiLakid — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
5. VOOR
BC Rawest/ML3 — Altius IIHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
5. VOOR
Tallinn Bobcats — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
5. VOOR
KK Pelgulinn — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
5. VOOR
Tallinn Bobcats — Altius IIHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
3. VOOR
BC Rawest/ML3 — BC UnicoHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
6. VOOR
BC TERAS — Altius IIHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
6. VOOR
SLEEPIT/RETLAR — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
6. VOOR
Coop/Mefab — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
6. VOOR
LakiLakid — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
6. VOOR
BC Connection — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
6. VOOR
BC TERAS — BC UnicoHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7. VOOR
LakiLakid — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7. VOOR
Altius II — EurofastenersHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
7. VOOR
Coop/Mefab — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7. VOOR
SLEEPIT/RETLAR — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
7. VOOR
BC Rawest/ML3 — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
7. VOOR
BC Rawest/ML3 — Coop/MefabHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
8. VOOR
BC Connection — LakiLakidHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
8. VOOR
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakidHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
9. VOOR
BC TERAS — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
8. VOOR
Eurofasteners — BC UnicoHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
8. VOOR
Altius II — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
9. VOOR
BC Unico — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
9. VOOR
SLEEPIT/RETLAR — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
8. VOOR
BC Rawest/ML3 — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
9. VOOR
BC TERAS — Coop/MefabHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
9. VOOR
Eurofasteners — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
9. VOOR
FIUPLIANT VIIMSI — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
10. VOOR
Altius II — LakiLakidHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
10. VOOR
BC Connection — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
10. VOOR
BC TERAS — BC Rawest/ML3Harrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
10. VOOR
Eurofasteners — Coop/MefabHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
10. VOOR
BC Unico — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
10. VOOR
FIUPLIANT VIIMSI — Coop/MefabHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
11. VOOR
Altius II — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2022/2023 B vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
11. VOOR
Tallinn Bobcats — KK PelgulinnHarrastusliiga2022/2023 A vahegrupp, 2022/2023 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
11. VOOR
Altius II — FIUPLIANT VIIMSIHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
8. VOOR
Eurofasteners — BC Rawest/ML3Harrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
11. VOOR
BC TERAS — BC ConnectionHarrastusliiga2022/2023 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
11. VOOR