Põhiturniir 2023/24

Põhiturniir 2023/24

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusLiigaHooaegVäljakVoor
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
1.voor
KK Joonis — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
1.voor
BC Connection — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
1.voor
BC Rawest/Autopay — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
1.voor
BC Unico — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
1.voor
FIUpliant Viimsi — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
1.voor
Coop/Mefab — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
2.voor
PlayVR — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
1.voor
BC Rawest/Autopay — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
2.voor
BC Connection II — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
2.voor
LakiLakid — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
2.voor
Eurofasteners — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
2.voor
FIUpliant Viimsi — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
3.voor
PlayVR — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
3.voor
BC Connection — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
3.voor
BC Connection II — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
3.voor
Tallinn Bobcats — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
3.voor
KK Joonis — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
3.voor
SLEEPIT/RETLAR — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
3.voor
Ezviz — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
2.voor
BC Unico — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
4.voor
SLEEPIT/RETLAR — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
4.voor
Eurofasteners — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
4.voor
Coop/Mefab — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4.voor
LakiLakid — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
4.voor
BC Rawest/Autopay — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
4.voor
KK Pelgulinn — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4.voor
Altius II — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
5.voor
PlayVR — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
5.voor
Tallinn Bobcats — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
5.voor
KK Pelgulinn — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
5.voor
BC Connection II — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
5.voor
Altius II — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
6.voor
FIUpliant Viimsi — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
6.voor
KK Joonis — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
6.voor
LakiLakid — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
6.voor
Ezviz — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
6.voor
Eurofasteners — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
6.voor
BC Unico — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
6.voor
KK Pelgulinn — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
2.voor
Tallinn Bobcats — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
9.voor
KK Joonis — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
5.voor
Altius II — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
7.voor
Tallinn Bobcats — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
7.voor
LakiLakid — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7.voor
BC Connection II — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
7.voor
PlayVR — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
7.voor
KK Pelgulinn — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
7.voor
Coop/Mefab — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7.voor
FIUpliant Viimsi — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
8.voor
BC Unico — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
8.voor
SLEEPIT/RETLAR — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
8.voor
Eurofasteners — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
8.voor
BC Connection — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
8.voor
BC Rawest/Autopay — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
8.voor
KK Joonis — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
8.voor
Coop/Mefab — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
9.voor
Altius II — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
9.voor
Ezviz — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
9.voor
KK Pelgulinn — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
9.voor
Eurofasteners — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
9.voor
BC Connection II — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
10.voor
Ezviz — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
10.voor
BC Connection — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
10.voor
FIUpliant Viimsi — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
10.voor
BC Unico — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
10.voor
PlayVR — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
10.voor
SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
10.voor
Ezviz — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
11.voor
Coop/Mefab — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
11.voor
BC Rawest/Autopay — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
11.voor
KK Pelgulinn — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
11.voor
Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
11.voor
Eurofasteners — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
11.voor
Altius II — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
12.voor
BC Unico — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
11.voor
BC Connection II — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
12.voor
Coop/Mefab — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
12.voor
PlayVR — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
12.voor
KK Joonis — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
12.voor
Eurofasteners — Altius IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
13.voor
BC Connection — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
12.voor
FIUpliant Viimsi — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
12.voor
Ezviz — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
13.voor
BC Connection — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
5.voor
BC Rawest/Autopay — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
13.voor
FIUpliant Viimsi — BC ConnectionHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
13.voor
SLEEPIT/RETLAR — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
13.voor
LakiLakid — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
13.voor
Tallinn Bobcats — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
13.voor
Altius II — BC UnicoHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
14.voor
KK Pelgulinn — BC Rawest/AutopayHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
14.voor
LakiLakid — EzvizHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
14.voor
BC Connection II — SLEEPIT/RETLARHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
14.voor
Coop/Mefab — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
14.voor
PlayVR — KK JoonisHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
14.voor
BC Connection — Tallinn BobcatsHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
14.voor
LakiLakid — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
9.voor
BC Unico — Coop/MefabHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
15.voor
Ezviz — EurofastenersHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
15.voor
SLEEPIT/RETLAR — KK PelgulinnHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
15.voor
Tallinn Bobcats — PlayVRHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
15.voor
BC Rawest/Autopay — LakiLakidHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
15.voor
KK Joonis — BC Connection IIHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
15.voor
Altius II — FIUpliant ViimsiHarrastusliiga2023/2024 Põhiturniir
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
15.voor