Põhiturniir 2018/2019

Põhiturniir 2018/2019

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusLiigaHooaegVäljakVoor
Coop/Mefab — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
1.voor
Randvere Harrastajad — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
1.voor
KK Pelgulinn — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
1.voor
BC Sulev — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
2.voor
RSK Viimsi — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
2.voor
LakiLakid — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
2.voor
Eurofasteners — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
2.voor
Randvere Harrastajad — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
3.voor
RSK Viimsi — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
3.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
3.voor
BC Sulev — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
4.voor
LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4.voor
Coop/Mefab — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
4.voor
Eurofasteners — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
4.voor
Coop/Mefab — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
3.voor
LakiLakid — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
5.voor
BC Sulev — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
5.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
5.voor
KK Pelgulinn — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
5.voor
RSK Viimsi — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
6.voor
Randvere Harrastajad — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
6.voor
Eurofasteners — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
6.voor
KK Pelgulinn — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
6.voor
RSK Viimsi — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
7.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
7.voor
LakiLakid — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7.voor
Coop/Mefab — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
7.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
1.voor
BC Sulev — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
8.voor
LakiLakid — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
8.voor
Eurofasteners — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
8.voor
Randvere Harrastajad — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
9.voor
Coop/Mefab — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
9.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
9.voor
RSK Viimsi — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
8.voor
KK Pelgulinn — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
9.voor
BC Sulev — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
10.voor
LakiLakid — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
10.voor
Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
10.voor
KK Pelgulinn — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
10.voor
RSK Viimsi — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
11.voor
Randvere Harrastajad — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
11.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
11.voor
KK Pelgulinn — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
11.voor
RSK Viimsi — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
12.voor
Randvere Harrastajad — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
12.voor
Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
12.voor
Eurofasteners — BC SulevHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
12.voor
LakiLakid — EurofastenersHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
13.voor
Coop/Mefab — KK PelgulinnHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
13.voor
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere HarrastajadHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
13.voor
BC Sulev — LakiLakidHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
14.voor
Randvere Harrastajad — Coop/MefabHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
14.voor
Eurofasteners — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
14.voor
KK Pelgulinn — BC Forwards/Retlar Legends/35+Harrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
14.voor
BC Sulev — RSK ViimsiHarrastusliiga2018/2019 Põhiturniir
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
13.voor