Playoff 23/24

playoff 23/24

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Connection II — BC Connection
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
Altius II — SLEEPIT/RETLAR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — FIUpliant Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PlayVR — Tallinn Bobcats
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
KK Joonis — LakiLakid
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Connection — BC Connection II
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — Altius II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats — PlayVR
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
Ezviz — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners — Ezviz
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Unico — LakiLakid
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Tallinn Bobcats
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Ezviz — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — FIUpliant Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — BC Unico
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
BC Connection — Ezviz
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
Altius II — BC Rawest/Autopay
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — PlayVR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection — LakiLakid
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
Eurofasteners — BC Connection II
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
BC Rawest/Autopay — PlayVR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
SLEEPIT/RETLAR — FIUpliant Viimsi
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
Coop/Mefab — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Ezviz — BC Unico
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Unico — Ezviz
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
PlayVR — BC Connection II
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
BC Connection II — BC Rawest/Autopay
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners — KK Joonis
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
PlayVR — Möku Klubi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection II — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Joonis — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection — FIUpliant Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — Ezviz
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Unico — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)