AJAKAVA JA TULEMUSED 23/24

 

Põhiturniir 2023/2024 1.voor (09.10.23 - 15.10.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Joonis — KK Pelgulinn
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Connection — Altius II
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
BC Rawest/Autopay — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Unico — Ezviz
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Coop/Mefab
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
PlayVR — BC Connection II
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

Põhiturniir 2023/2024 2.voor (16.10.23 - 22.10.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — BC Unico
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Connection II — Tallinn Bobcats
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — KK Joonis
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
Ezviz — FIUpliant Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — PlayVR
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

Põhiturniir 2023/2024 3.voor (23.10.23 - 29.10.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
FIUpliant Viimsi — BC Rawest/Autopay
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
PlayVR — LakiLakid
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
BC Connection — Ezviz
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection II — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — Altius II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Joonis — Eurofasteners
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — BC Unico
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 4.voor (06.11.23 - 12.11.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Unico — KK Joonis
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — FIUpliant Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners — PlayVR
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
Coop/Mefab — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
LakiLakid — BC Connection II
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
BC Rawest/Autopay — BC Connection
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 5.voor (13.11.23 - 19.11.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — Ezviz
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
PlayVR — BC Unico
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Tallinn Bobcats — Coop/Mefab
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
KK Pelgulinn — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection II — Eurofasteners
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
KK Joonis — FIUpliant Viimsi
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Connection — SLEEPIT/RETLAR
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 6.voor (20.11.23 - 26.11.23)


Põhiturniir 2023/2024 7.voor (04.12.23 - 10.12.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — SLEEPIT/RETLAR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Tallinn Bobcats — Ezviz
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection II — FIUpliant Viimsi
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
PlayVR — BC Connection
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
KK Pelgulinn — BC Unico
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
Coop/Mefab — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 8.voor (11.12.23 - 17.12.23)


Põhiturniir 2023/2024 9.voor (18.12.23 - 24.12.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Tallinn Bobcats — BC Rawest/Autopay
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — KK Joonis
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Altius II — PlayVR
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Ezviz — SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — BC Unico
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
LakiLakid — FIUpliant Viimsi
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

Põhiturniir 2023/2024 10.voor (08.01.24 - 14.01.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection II — Altius II
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Ezviz — KK Joonis
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Connection — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
BC Unico — Tallinn Bobcats
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
PlayVR — Coop/Mefab
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
SLEEPIT/RETLAR — BC Rawest/Autopay
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)


Põhiturniir 2023/2024 11.voor (15.01.24 - 21.01.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Ezviz — PlayVR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — BC Connection II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — KK Joonis
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners — BC Connection
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
BC Unico — FIUpliant Viimsi
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 12.voor (22.01.24 - 28.01.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — LakiLakid
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
BC Connection II — Ezviz
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PlayVR — BC Rawest/Autopay
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
KK Joonis — SLEEPIT/RETLAR
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Connection — BC Unico
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — Tallinn Bobcats
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 13.voor (05.02.24 - 11.02.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — Altius II
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
Ezviz — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — BC Connection II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
FIUpliant Viimsi — BC Connection
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — PlayVR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — Coop/Mefab
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
Tallinn Bobcats — KK Joonis
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 14.voor (12.02.24 - 18.02.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Altius II — BC Unico
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
KK Pelgulinn — BC Rawest/Autopay
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
LakiLakid — Ezviz
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection II — SLEEPIT/RETLAR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PlayVR — KK Joonis
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)
BC Connection — Tallinn Bobcats
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2023/2024 15.voor (19.02.24 - 25.02.24)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Unico — Coop/Mefab
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
Ezviz — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats — PlayVR
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Rawest/Autopay — LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Joonis — BC Connection II
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Altius II — FIUpliant Viimsi
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn