VEERANDFINAALID!!!

KK PELGULINN (1) – SLEEPIT/RETLAR (8)

Põhihooaja põhjal on kerge soosik KK Pelgulinn. Omavahelistes mängudes jäid Pelgulinna mehed küll peale, aga kerget tööpäeva siit paarist vaevalt, et tuleb.

Eelringis väikese ehmatuse üleelanud Sleepit/Retlar on saadud kogemusest kindlasti karastunud ja üritavad sellest paarist edasi pääseda. Tundub, et lõpuks ometi on ka mehed kõik ilusti kohal ja juba see annab usku juurde.

KK Pelgulinna poolt vaadatuna on eesmärk üks- tuleb õigustada oma esimest asetust. Kui midagi on see hooaeg õpetanud, siis seda, et üllatused on õhus ja jalga sirgeks lasta ei tohi.

TALLINN BOBCATS (4) – BC UNICO (5)

Teine veerandfinaal on tõeline maiuspala. Kuidagi sattusid need kaks meesknda omavahel vastamisi juba nii varakult. Võib vabalt juhtuda, et tegemist on mängudega kus osaleb ka tulevane RHL meister meeskond.

Senistes omavahelistes mängudes on seis 1-1 ( 68-53 ja 79-81 )

Eelist kummalegi ei annakski. Mõlemad mängud toimuvad Play Arenal ja 26. aprillil õhtuks on selge kumb meeskond on nelja hulgas!!!

BC CONNECTION (3) – FIUPLIANT VIIMSI (6)

Ka selles paaris on omavaheliste mängude seis 1-1.

BC Connectionist pole veel täielikku pilti saadud. Tundub, et kaval rebane härra Argel on mängitanud mehi täpselt nii palju kui vaja, et jõuda kolmanda asetuseni. Kui kõik paremad on kohal, siis on selles paaris soosikuks BC Connection.

Fiupliant Viimsi seis ei ole hetkel roosiline. Vahegrupis jäädi ilma ka heast  tagamängijast. Silver Sokk vigastas põlve ja oleks ime kui ta suudab nendes mängudes osaleda. Igatahes soovib liiga Silverile kiiret paranemist.!!!

Viimsi poole pealt vaadates tuleb loota, et ülejäänud mehed on terved ja suudavad oma head mängu näidata. Võimalus edasi minna on kindlasti ikka olemas.

EUROFASTENERS (2) – COOP/MEFAB (10)

Eurofastenersi hooaeg on olnud raske. Vigastused tagaliinis on kummitanud terve hooaeg. Nende kiituseks tuleb mütsi kergitada, sest ikkagi on jõutud teise asetuseni.

Esile on kerkinud uued liidrid. Silmapaistvalt on mänginud Keir Veskiväli ja vanameister Andry Nõmmsalu.

Coop/Mefab on küll kõige madalama asetusega meeskond, kes veerandfinaali jõudis, aga juba see fakt, et jõuti näitab sisu. Vigastusest on paranenud ka Siim Audova . Siim tegi supermängu eelringis Lakilakide vastu ja vedas oma meeskonna võidule! Aeg näitab, mis plaanid ja teod on peidus Andrus Moori malelaual. Coopi mehed on kindlasti valmis andma endast kõik, et jõuda nelja parima hulka.

Liiga soovib kõigile edu ja meeleolukaid korvpalli elamusi!!!

Harrastusliiga Playoff 2022/2023 – Harrastusliiga (bcforwards.ee)