Jõuluteadaanne – FKE OÜ esitleb: detsembrikuu parim mängija – rekordid on selleks, et neid purustada!

FKE OÜ on kuu parima mängija peatoetaja ka hooajal 2019/2020. Lisaks on oma panuse Retlar Harrastuskorvpalli Liiga kuu parimale otsustanud anda ka iSport, Punch Drinks , Venus Club , Epiim ja Retlar Harrastuskorvpalli Liiga.

Detsembrikuu parima valimine ei olnud üldse mitte keeruline. Mees, kes lõhkus ära rekordid erinevates kategooriates, ei saanud ilmselgelt jääda pealtvaataja rolli, arvestades võistkonna edulugu. Liiga korraldajad usuvad, et niipea ei uuene kaks järgnevat rekordit, mida suutis korraldada KK Pelgulinna mängumees Margus Unt – 52 punkti mängus noppida ei ole just tavapärane sooritus. Samuti ei ole prognoositav, millal Marguse 14 tabatud kaugviset mängus üle lüüakse. Mängus BC Smsraha vastu just selliseid näitajaid multifunktsionaalne mängumees näitas. Koos karikafinaaliga keskmiselt 31 punkti ja 7,5 kaugviset mängu kohta teeninud mängumees võttis mõlemas kategoorias kindlad esikohad.

Tsiteerides Albert Einsteini: “Elada võib kahte moodi – üks on nõndaviisi, justkui poleks miski ime. Teine on niiviisi, et kõik meid ümbritsev on imeline!”. Margus Unt on teinud Retlar Harrastuskorvpalli Liiga imeliseks igatahes!!!

 

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga ja FKE OÜ soovivad omalt poolt kuu parimale mängijale vormis püsimist, sest ilmselgelt antud numbreid on raske stabiilsena hoida. Auhindadega premeerivad kuu parimat FKE OÜ , iSport Punch Drinks , Venus Club , Epiim ja Retlar Harrastuskorvpalli Liiga.

FKE OÜ tootevalikuga saate tutvuda SIIN. Liiga korraldajad on ka varem teinud koostööd meie kuldsponsoriga, ja kui kedagi soovitada kas siis firmade ürituste raames meenete või muidu ka, spordiürituste, sünnipäevade, jne. kingituste tegemiseks, siis kindlasti on FKE OÜ väga positiivne elamus just oma professionaalse suhtumise poolelt – meie soovitame.

iSport pakub laias valikus sporditarbeid alati parima hinnaga. iSport poodi Tondil (Tammsaare tee 60) sisse astudes tunned sa end alati, nagu kodus, sest soe vastuvõtt on garanteeritud. Kui sul on korvpallijalatsid amortiseerunud, ja “garaaž” vajab väljavahetamist, siis uued käimad, millega tiigrihüppeid sooritada, leiad kindlasti ka iSport poest. Toodetega tutvu SIIN

Punch Drinks OÜ panustab maailma, mis on teaduslikum ja tervislikum, ning seda läbi katsetuste ja eksperimenteerimiste. Punch Drinks on Eesti joogitööstuse üks innovatiivsematest ning kiirema kasvuga ettevõtetest, mis valmistab kvaliteetseid öko karastusjooke ja artisan gini kokteile. Rohkem infot: www.punch-drinks.com

Venus Club on Tallinna üks populaarsemaid ööklubisid, kus teenindus on alati super, ja parimad DJ-d hullutavad rahvast 6 päeva nädalas. Klubi eestvedajat on üdini spordiinimesed, kes ka ise aktiivselt korvpalli mängivad, ja ka teisi alasid harrastavad.

Epiim on üks Eesti suuremaid juustu- ja võitootjaid, mis kuulub enam kui sajale kohalikule piimafarmerile. Epiima meiereid rajati juba 20. sajandi alguses – esimene neist 1910. aastal Põltsamaal ning teine 1911. aastal Järva-Jaanis. Täna valmistatakse Epiima meiereis ja koorejaamas juustu, võid ning piimapulbrit enam kui 120 000 tonnist puhtast kodumaisest toorpiimast aastas.