Retlar Harrastuskorvpalli Liiga 2019/2020 registreerimine avatud!

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga on edukalt ja suuremalt kui eesmärgid seatud olid, juba mõnda aega tagasi lõpetanud esimese hooaja. Kohe peale FINAALPÄEVA alustati mõttetalgutega hooajaks 2019/2020. Küsimus, mis õhku jäi, oli: “What next!?”.

Läbi kumas suuresti ühine mõte – avatud registreerimine, andmaks võimaluse vajadusel ka uutele meeskondadele, vürtsitamaks veelgi Liiga siseheitlusi.

Tänaseks päevaks oleme jõudnud nii kaugele, et suures joones on juhendi põhipunktid paigas, andmaks mingigi ettekujutus osaleda soovivatele meeskondadele.

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga üldjuhendi asjadega saate tutvuda ÜLDJUHEND alt. Samuti saab tutvuda meie esimese, julge sammu tehtud, esimese hooajaga arhiivi alt. Samuti leiab ülevaadet ka meie uudistuste alt.

Kui sulle tundub, et su võistkond on pakutava Liiga taseme vääriline ja soov on osaleda, siis võid julgelt registreerida enda meeskonna.

Registreerimine on lõppenud.

Lisaks on Liiga korraldajatel hea meel teatada, et Liiga korraldusmeeskonnaga on liitunud kogemustega mees jõu ja nõuga aitama üld-ja turundusküsimustes – Rein Loor!!!