Veebruarikuu parimal pole “kahjuks” Martiniga mingit seost, aga Andrus Nagel on talle õpetanud ABC-d!

Pildil: Veebruarikuu parim Taavi Müürsepp Fotograaf: Liina Käärik

Toome nii Saue valla elanikeni, kui ka muidu, Retlar Harrastuskorvpalli Liiga ja meeskonna Eurofasteners kaasaelajateni, ent ka kogu üldsuseni, jutuajamise liiga ühe “nubluma”, ent kasulikuma tagamängijaga. Tänase päeva info kohaselt on intervjuud Taavi Müürsepaga lugemas 36 riigi ip-d, mida ei olegi väga vähe.

Esmalt, põletav küsimus – kas sa oled Martin Müürsepa „family tree`st” või mitte?
Tore oleks aga ilmselt mitte, mina olen 174cm ja Martin 208cm 😄. 
Millal avastasid enda jaoks korvpalli?
Hea küsimus, äkki oli see esimeses või teises klassis.
Kui sa ei mängiks korvpalli, siis mis oleks see spordiala, millele pühenduksid?
Teisi spordialasid ei ole olemas. KOSS IS THE BEST!!! 😄
Kas oma korvpallihariduse oled omandanud iseseisvalt, või treeneri käe all? Kui treeneri, siis kelle?
Alustasin sauel ja esimene treener oli Andrus Nagel. Edasi on erinevaid treenereid olnud. Iseseisvalt sai varem väga palju tänavakossu mängitud, mis aitas ka kindlast palju kaasa.
Ka sina oled väga universaalne mängija – mida pead oma nõrgimaks küljeks? Vabavisked? Kaitses sirge jalg? Vastasmeeskondadele vajalik info! 🙂
Tähtsad mängud on tulemas, küll seal näha on 😋
Kas oma põhitöö kõrvalt on piisavalt aega korvpalliga tegelemiseks? Millega tegeled üldse põhitööna, kui küsida tohib?
Kui töö hakkab trenni segama siis tuleb töölt ära tulla 😄. Aga töötan Eurofastenersis mis ühtlasi toetab ka meie meeskonda. Niiet minul trennidega hetkel probleeme pole.
Kuidas jääd rahule Retlar Harrastuskorvpalli Liiga korraldusega – ilma ilutsemata? Ja sõnum meeskondadele, kes ehk ei julge veel liigas osaleda! Ilma ilutsemata!
Väga mõnus ja hästi korraldatud liiga. Kui veel saaks teise kohtuniku ka platsile siis oleks täitsa bueno. Aga kiidan tegijaid!!!
Meeskonna eesmärgid sel hooajal Retlar Harrastuskorvpalli Liigas?
Tahaks kolmandaks jääda 😄 😄 😄…. Loomulikult tahame kinni panna selle pulli, aga eks aeg näitab mis tuleb.
Sa oled visatud keskmise punktiskooriga Liigas TOP 6, tabatud kaugvisete kategoorias TOP 9, teenitud vabavisete arvult TOP 6, aga just vabavisete % 59,7 pole just liiga keeruline, valida vastasel taktikat. 
Mängujuhi kohta üsna kasin näitaja. Kas pole piisavalt harjutanud või on keskendumine häiritud, või mis nende vabakatega sul on?
Tähtsad mängud alles tulevad, seal panen kõik kotti 😉
Ehk et, kui nüüd keegi õpetab Taavile ka meediaga suhtlemist, et lavanärvist ja vastamisel krampidest mängumees üle saaks, siis oleks nagu päris staar sündinud. Igatahes, vigastuste vabat ja edukat hooaega mängumehele! Auhinnad FKE OÜ-lt, Venus Club`ilt ja Dunkerilt ootavad!!!