Veebruarikuu parimad erinevates kategooriates – auhinnad Chilli Disc Golfi klubilt!

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga esitleb: veebruarikuu parimad erinevates kategooriates teie ees.

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga üks hooandjatest,

Chilli Disc Golfi klubi premeerib Retlar Harrastuskorvpalli Liiga mängijaid igakuiselt erinevates kategooriates.

Kategooriad, mille puhul auhindu jagame:

Läheneja – PPG ( parim punkte keskmiselt mängus visanud mängija, minimaalselt 2 mängu )

Puttija – FT% ( parima vabaviske tabavusprotsendiga mängija, minimaalselt 10 sooritatud vabaviset )

Draivija – 3PMPG ( parim kolmepunkti viskeid keskmiselt mängus visanud mängija, minimaalselt 2 mängu )

Ka veebruaris, kuigi, parim läheneja ja draivija on juba nö. “vanad kalad”, kerkis parima puttija nimistusse uus tegija RSK Viimsi ridadest.

Veebruarikuu Läheneja tuleb meile vennasvabariigist, Pelgulinnast. Ehk siis Liiga ajaloos esimene kuu parim mängija ( Oktoobrikuu ) Ted Abel KK Pelgulinn meeskonnast. Jaanuaris ja veebruaris tuli kuu parima tiitliheitluses napilt sama tublidele konkurentidele alla vanduda. Aga veebruarikuu keskmiselt 22 punkti mängus oli parima näitaja jagamine, kahe mänguga kogutud 15 vabaviset oli paremuselt teine näitaja. Paraku vedasid alt tabatud kaugvisete arv ja vabavisete protsent – need elemendid kuu parima tiitlil määravaks saidki. Ent, vanameister oskab endiselt noortele meestele olla väga ohtlik oma uhke senise hooaja statistikaga. Tubli, Ted!

Veebruarikuu Draivija tiitliga premeerime juba korra varem samas kategoorias “skoorinud” BC Sulevi edasi viivat jõuallikat, 6,3 liitrise mootoriga vedurit, Arne Liim´i. Ilma igasuguse konkurentsita, keskmiselt 4,5 kaugviset mängu kohta, oli mehe näitaja kategooria parim. Ja ka keskmiselt punkte mängus jagus 21, millega oli Läheneja kategoorias kõrgel 3-4 kohal. Vabaviskeid kogunes paraku vähem, kui kuu parima tiitli saavutamiseks vaja läinuks – aga mis siin vabaviskeid visata, kui kaugelt ju läheb! LakiLakide meeskonnal saab selle mehe taltsutamisega kindlasti keeruliseks 5-8 kohamängus. Tubli sooritus, Arne!

Veebruarikuu Puttija kategoorias on taas rõõm näha uut meest nimekirjas. Kui Oktoobrikuu Puttija tiitli napsas meeskonnakaaslane Rivo Talvis, siis põhiturniiri lõpuks otsustas RSK Viimsi tagamängija Sebastian Schmitz viia tiitli tagasi kuurortlinna, ent samas ka väljaspoole Eesti piire – on ju tegemist Berliini Albast laenule antud mängijaga. Kui tundub, et Liiga mängijad üldiselt on minetanud oskuse vabaviskeid visata, siis kõige rohkem kasu lõikaski sellest Sebastian, kes teenis 10 vabaviset, millest realiseeris 7, ehk tabavusprotsent 70. Samas, tegemist hilise ärkajaga, kes vormi saanud alles veebruarikuus, sest ka punkte on hakanud rohkem tulema. Liigal on alati hea meel, kui esile kerkib ka korvpallisõpru meie naaberriikidest. Tubli töö, ja edu, Sebastian!