Põhiturniir lõppenud, algamas on play-offid!

Retlar Harrastuskorvpalli Liigas on lõppenud põhiturniir, mis koosnes asetuste välja selgitamiseks kaks vooru – kodus ja võõrsil. Põhiturniiri esimeses pooles suutis “full-house” kätte võidelda KK Pelgulinn, kes võttis 7-st mängust 7 võitu ja 14 punkti. Teise tulemuse võitles välja RSK Viimsi, kes pidi alla vanduma vaid pelgulinlastele, teenides 7-st mängust 6 võitu ja 13 silma. Kolmas koht poole põhiturniiri arvestuses Coop/Mefabile 7-st mängust 5 võidu ja 12 silmaga, ning neljandana läbis esimese ringi LakiLakid, kes vandus alla vaid eelpool nimetatutele, teenides 7-st mängust 4 võitu ja 11 punkti. Eurofasteners ei saanud kuidagi end käima, lõpetades ringi 10 punktiga, BC Forwards/Retlar Legends/35+ noppis 9, Randvere Harrastajad 8 ja BC Sulevgi ei jäänud tühjade kätega – 7 punkti nagu naksti!

Põhiturniiri teine pool oli täielikult Eurofastenersi valitseda. Kindel “full-house”, 7-st 7 võitu, ja 14 silma. Neile järgnes teise ringi arvestuses 7-st mängust 5 võidu ja 12 punktiga RSK Viimsi, ning sama saldo ja punktidega KK Pelgulinn. Üllatuslikult oli teise ringi neljas meeskond BC Forwards/Retlar Legends/35+, kes lisaks 4-le võidule sai kaks üsna nappi kaotust, ja ühe konkreetse paki, ja kokku 11 punkti. 5-ndana lõpetas selle ringi Coop/Mefab, kes kolistas pange Randvere Harrastajate vastu, ja suutis vaid 3 võitu 7-st noppida, ning 10 silma saagiks. LakiLakid olid samuti vormikõveras alla minemas, kui vaid 7-st mängust 2 võitu ja 9 silma kontosse. Randvere Harrastajad said sama saldoga (9 punkti) 7.koha ja BC Sulev tõeliste aumeestena ent tigedate võitlejatena võttis ka seekord kindlad 7 silma ära, ja valmistuvad play-offideks!

Kahe ringi kokkuvõttes oli aga järjestus selline:

Veerandfinaalides kohtuvad seega omavahel põhiturniiri 1.asetus vs 8.asetus, 2.asetus vs 7.asetus, 3.asetus vs 6.asetus ja 4.asetus vs 5.asetus. Meeskonnad kohtuvad omavahel kodus-võõrsil kahe mängu kokkuvõttes parema välja selgitamise printsiibil, ning kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond tagab pääsu poolfinaali, välja langenud meeskonnad selgitavad välja kohad 5-8.

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga, FKE OÜ, Chilli Disc Golfi klubi ja Venus Club soovivad omalt poolt võitluslikke mänge, ja vigastuste vältimist. PALL KORVI!!!