13.vooru teises mängus jõujooned nagu paari esimeseski kohtumises.

 VS 

Neljapäeval, 07.02.2019, toimus mäng Retlar Harrastuskorvpalli Liigas, kui kell 17.30 panid palli põrkesse Õismäe Sportmängude Hallis visa hing Coop/Mefab ja räpipealinna, Põhja-Tallinna esindusmeeskond KK Pelgulinn. Turniiritabeli ülemises pooles asuvad meeskonnad, kes omavahel ka 6.voorus, kus pelgulinlased toona konkreetse võidu võtsid, seisuga  82-45. Ehk suuresti ei olnud ka teine kohtumine üllatusvõimeline, ent, kaubanduskoda on varemgi üllatusi teinud.

I veerand käis üksteise korralik kontrollimine. Coop/Mefab oli edukas kaugvisetel, tänu millele KK Pelgulinn hoida ohjeis. Pelgulinlased püüdsid samas edu saavutada keskpositsiooni visete ja teravuste tekitamisega. Kodumeeskonnale siit kaasa üsna visa ja võitluslik 14-16 setikaotus.

II veerandil läksid asjad hapuks kaubanduskoja vankumatutel tinasõduritel. 5 minutiga ei õnnestunud meestel midagi, ja pelgulinlased tegid ka vastase peatamiseks vead ära enne korvi ründamist, mis vältis Coop/Mefabi meeste sattumist vabaviskejoonele. Ehk alustuseks KK Pelgulinn 12 ja Coop/Mefab 0. Ja kuigi paar minutit vahetati korve kordamööda, lubasid coopilased endale lõppu veel 6 vastuseta punkti visata. Tulemuseks 6-22 seti kaotus, ja Olerexi rukkileiba näksima mindi seisul 20-38. Tundus, et asjad liiguvad samas suunas, mis esimese mängu puhul.

III veerandil oli raskusi rohkem avanemisega Coop/Mefabil. Element, mis tihti on ka probleemiks Eesti jalgpallikoondisel. KK Pelgulinn tegi 20-38 seisu 20-44 seisuks. Ent siis ärkas ka kodumeeskond, ja meeskonna liidrite, Sven Pitkve ja jaanuarikuu MVP Timo Kark´i eestvedamisel tehti südikas ülejäänud osa veerandist, kui 13-4 tuhinaga võeti minilahingust 13-10 võit, ja tunneli lõpus hakkas valgus paistma. 33-48 seisul lõpetati pull ära.

IV veerandil läks Coop/Mefab peale selge taktikaga – agressiivne kaitse, kasvõi vea hinnaga võtta KK Pelgulinn mehed maha, lootes ise kergeid korve. Ilmselgelt kõige kauem kestnud veerandaeg mängust, sest kokku said kätt proovida pelgulinlased 12 korda vabavisetel. Paraku, taktika vedas coopilasi 50% alt – kuigi pelgulinlased suutsidki vaid 12-st vabaviskest tabada veerandaja peale pooled, ei suutnud kodumeeskonna mehed ise olla edukad rünnakutel. Seega tuli ka siin leppida KK Pelgulinn meeskonnale allajäämisega, 10-15 seisuga. Kokkuvõttes seega 43-63 kaotus, aga võrreldes esimese mänguga oli järeldusi tehtud, ja kaitse pidas paremini. Oktoobrikuu parim Ted Abel  KK Pelgulinn meeskonnast oli peaarhitekt ka teise omavahelise mängu võidule!