Retlar Harrastuskorvpalli Liiga kuldsponsor – FKE OÜ!

Retlar Harrastuskorvpalli Liigal on tõeliselt hea meel teatada, et liiga kuldsponsoriks on otsustanud asuda FKE OÜ.

FKE OÜ tegutseb äri- ja reklaamkingituste valdkonnas juba 5 aastat. Meie meeskond omab antud alal kogemust ca 20 aastat. Klientide turunduskontseptsiooni toetamiseks pakume laias valikus kvaliteetseid reklaamkingitusi ja tekstiiltooteid, erinevaid logotamisvõimalusi ning professionaalset teenindust. FKE OÜ tootevalikus on kontoritarbed (kirjutusvahendid, märkmikud jne.), kruusid ja termosed, vihmavarjud, kellad, kotid, nahktooted, firmatekstiil ja töörõivad, rätikud, saunalinad, pleedid, akupangad, mälupulgad, helkurid ja palju muud tooted.Teeme koostööd Euroopa ja Aasia hankijatega ning kasutame ka kodumaiste ettevõttete tooteid ja teenuseid.

FKE OÜ tootevalikuga saate tutvuda SIIN. Liiga korraldajad on ka varem teinud koostööd meie kuldsponsoriga, ja kui kedagi soovitada kas siis firmade ürituste raames meenete või muidu ka, spordiürituste, sünnipäevade, jne. kingituste tegemiseks, siis kindlasti on FKE OÜ väga positiivne elamus just oma professionaalse suhtumise poolelt – meie soovitame.

Samuti on olemas FKE OÜ-l facebooki lehekülg, neile, kes suure osa oma ajast just facebooki kaudu oma plaane teevad. Lähemalt saate facebooki lehega tutvuda SIIN.

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga kuldsponsor panustab entusiastide korvpalli, ja põhiturniiri iga kuu parima mängija auhinnad paneb välja just FKE OÜ.

Kuu parima auhinna valib välja Retlar Harrastuskorvpalli Liiga soorituste põhjal.