4.vooru viimase paari mäng – KKK tõi võidu!

  VS

Neljapäeval, 25.10.2018, peeti teinegi kohtumine Retlar Harrastuskorvpalli Liigas. Kell 17.35 hakkas asju juhtuma Õismäe Sportmängude Hallis, kui omavahel kohtusid kodumeeskonnana Coop/Mefab ja tsarterlennuga kuurortlinnast Viimsist kohale lennanud RSK Viimsi.

I veerand ei kõnetanud kuidagi, et üks või teine meeskond oleks favoriit. Skooriti mõlemalt poolt. Kui Coop/Mefab alustas paremini, siis RSK Viimsi lõpetas veerandi paremini. Võistkonnad väärisid üksteist. Kodumeeskonna poolt 14-17 seis lühikesele puhkusele minnes.

II veerand, kui oli oodata samasugust tulist andmist, siis esimesed kolm minutit seda ka oli. Juba jõuti punkti kauguselegi, ent siis kaotas Coop/Mefab rütmi, lubades minispurdiga viimsilastel taas vahe sisse teha. Edasi suutsid coopimefablased vaid vabavisetega oma skoori kasvatada, samas, kui kuurortlinlased Viimsist, tundus, et tabasid nii kahekäega viskeid, selg ees viskeid, vasaku käega viskeid, isegi pikali olles viskeid…sest skoori tuli nii vabavisetest, kespositsioonilt, kui ka kaugvisetest. Minimatši kaotas Coop/Mefab numbritega 10-23, ja pikemale analüüsimisajale mindi seisul 24-40 seisul.

III veerand oli vastupidine II veerandile. Coop/Mefab “võttis pangast kõik tööriistad”, mis neil võtta oli, ja “tühistati” järjepanu RSK Viimsi poolt “tellitud tsarterlennud” suunal Coop/Mefab korvi. Kui viimsilased tiksusid korvi haaval edasi, siis kodumeeskond haukas suuremaid ampse tihti, ja nii suudeti “koos intressidega” võtta välja kopsakas 19-12 minimatši võit. Seega, jäeti kõik võimalused viimaseks veerandiks.

IV veerandil, kui Coop/Mefabi jaoks tundus, et raskelt aga kindlalt, liigutaks järgi RSK Viimsile, siis tegelikkuses maksid viimasel veerandil pealkirjas mainitud KKK-d. KKK, s.o. Külalismeeskonna Kokkumängu Kogemused, mis ei lubanud kodumeeskonnal üllatada. 40 minuti järel, peale lõpuvilet, kaotusnumbrid tablool 54-68.