Ülevaade 1.vooru kolmandast mängust – KK Pelgulinn vs LakiLakid

vs 

Neljapäeval, 4.oktoober 2018, toimus taaskord ajalooline sündmus, kui kell 21.00 kohtusid Retlar Harrastuskorvpalli Liiga raames Sõle Spordikeskuses esmakordselt liiga ajaloos kaasa tegevad KK Pelgulinna ja LakiLakid meeskonnad.

Siinkohal toob kogu sündmusest ülevaate meie lugejateni Liiga püstolreporter Kristo Krinpus:

LakiLakid ja KK Pelgulinn on kohtunud Rahvaliiga tasemel igal aastal, alates 2014 aastast. Kui esimese mängu 2014 aastal võitis LakiLakid 1 punktiga, siis peale seda on võitnud 4 kohtumist KK Pelgulinn. Loomulikult oli soov LakiLakidel seeria lõpetada ja KK Pelgulinnal soov seeria elus hoida.

1.veerandajal sai LakiLakid juba edu 15:9, aga viimaste sekunditega lasti vastased järgi seisule 15:13.

2.veerandaeg said mõlemad võistkonnad end ilusti käima ja jätkati LakiLakide kerges eduseisus, kuni 22:28 tagaajaja rollis olles tegi KK Pelgulinn väga tugeva poolaja lõppu ning said puhkama juba 4-puntilises eduseisus, 39:35.

3.veerandajal sai LakiLakide keskmängija Joosep oma 5.vea ning pidi pingil maanduma. See oli Joosepi esimene ametlik mäng ning debüüt oli väga edukas olenemata kogunenud vigadest. LakiLakid jätkasid lühema koosseisuga ja suudeti veerandaja lõpuks kätte võidelda eduseis 56:55.

4.veerandaja keskel ärkas KK Pelgulinna võistkond, pandi pall ilusti liikuma, saadi lihtsaid korve, saadi raskemaid korve ja LakiLakide eduseis 76:72 muudeti kiirelt enda eduseisuks 76:81. LakiLakid veel suutsid 3 punkti järgi võtta, aga seejärel möödaläinud visked ja tahtlikud vead tõid lõppskooriks KK Pelgulinna võidu 83:79. Seega KK Pelgulinna võitude seeria LakiLakide vastu kestab edasi!

Siinkohal, kõikide vahel, kes pakuvad Retlar Harrastuskorvpalli Liiga FB lehel, mitu korda postituses kasutatakse LakiLakide FB linki, ja mitu korda KK Pelgulinn FB linki, läheb loosi laptopi kott! Laptopi koti loosib oktoobri kuu parim mängija novembri alguses. Seega, aega on, et pakkuda, ja loosis osaleda. Osale loosis ise, ja kutsu ka sõbrad loosimises osalemiseks Retlar Harrastuskorvpalli Liiga lehele!