Harrastusliigas peetud ka teine 1.vooru kohtumine!

vs

3.oktoober 2018 kell 19.00 algas Retlar Harrastuskorvpalli Liiga 1.vooru teine mäng, Karulaugu Spordikeskuses. Kodumeeskond Randvere Harrastajad ja külalistena RSK Viimsi mängijad.

I veerandil ei saanud kuidagi oma mootorit käima kodumeeskond. Kas oli see spordikeskuse uuenduslik ja glamuurne väljanägemine, või vähene treenitus, või mingi kolmas faktor, aga esimese 5 minutiga harrastajad Randverest kätt valgeks ei saanud, samas, “naaberriigist” viimsilased suutsid 15-0 spurdi teha. Ja kui Randvere Harrastajad lõpuks tabava kolmesega vastaseid kostitasid, aeti justkui herilased tigedaks, ja RSK Viimsi tegi veel ühe, seekord 8-0 spurdi. Veerandaja nulli jooksmisel särasid tablool kodumeeskonna poolt 8-25 numbrid.

II veerandil oli mängus juba sees ka kodumeeskond, kes suutis esimese veerandi ehmatusest üle olla, ja punkt-punkti mängu pakkuda. Kuigi RSK Viimsil lubati sisuliselt sama palju visata, kui I veerandil, saadi ise ka rünnakul korralik skoor kätte, ja poolajale mindi seisul 28-47.

III veerandaeg algas paremini, kui I veerand, randverelastele, alates neljandast minutist tuli sisse taas üks mõõn, mille viimsilased suurepäraselt ära kasutasid ja tegid 13-0 vahespurdi. Lõpus natuke punkt-punkti mängu, aga hävitav 8-23 kaotus veerandajal ei jätnud viimaseks veerandiks Randvere Harrastajad meeskonnale erilisi lootusi võit koju jätta. Seisul 36-70 mindi vastu IV veerandajale.

Viimasel veerandil näitas Randvere meeskond, et ka kaotada tuleb osata väärikalt, ja ei lubanud RSK Viimsil viskekontserti püsti panna. Tasavägise veerandaja võitis küll taas RSK Viimsi, aga seda vaid ühe punktiga, 16-15. Seega, võib vaid mõelda, et kui neid mõõnasid mängus poleks olnud, oleks üks tasavägine mäng taas olnud. Randvere Harrastajad meeskonnale seega liiga debüüt algas 51-86 kaotusega RSK Viimsi meeskonnale.