Tallinn Bobcats

Tallinn Bobcats 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Hisham Sharafeddine41.00.00.00.00.01.3
1Howard Huang54.00.21.81.055.61.2
2Jaoquin Baez44.00.30.50.350.02.0
3Dmitry Sysolyatin53.00.60.00.00.00.6
4Paulius Neverdauskas12.00.00.00.00.03.0
8Alexander Jerne13.01.00.00.00.01.0
11Nikita Bekhter39.70.31.70.740.01.0
12Christian Tchabeth Kammi610.50.55.72.747.11.3
16Kevin Aron Ilves613.02.33.02.788.91.5
21Lukas Gajonia611.00.05.73.052.92.2
24Mikita Podlinnykh77.40.12.61.350.01.3
30Benoît Barbou413.50.56.03.558.32.3
31Benjamin Klasche18.01.02.01.050.00.0
34Marian András Baráth61.00.00.00.00.02.2
64Vasyl Novikov72.70.00.30.150.01.4
67Evandro Nogueira Exposto10.00.00.00.00.01.0
77Carlo Marzo73.90.30.30.150.00.9
96Wanli Deng66.00.32.71.762.52.2

Tulemused

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)