Tallinn Bobcats

Tallinn Bobcats 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Hisham Sharafeddine10.00.00.00.00.02.0
1Howard Huang12.00.00.00.00.00.0
2Jaoquin Baez14.00.00.00.00.01.0
3Dmitry Sysolyatin19.01.00.00.00.02.0
4Paulius Neverdauskas12.00.00.00.00.03.0
11Nikita Bekhter29.00.51.50.533.30.5
12Christian Tchabeth Kammi28.00.56.52.538.51.0
16Kevin Aron Ilves28.02.02.02.0100.00.0
21Lukas Gajonia212.50.06.52.538.53.5
24Mikita Podlinnykh27.00.01.00.00.00.5
30Benoît Barbou213.50.56.04.066.72.5
31Benjamin Klasche00.00.00.00.00.00.0
34Marian András Baráth10.00.00.00.00.00.0
64Vasyl Novikov21.00.00.00.00.01.0
67Evandro Nogueira Exposto10.00.00.00.00.01.0
77Carlo Marzo25.50.50.00.00.01.5
96Wanli Deng15.00.04.03.075.00.0

Järgmised mängud

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tulemused

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)