SLEEPIT/RETLAR

 

SLEEPIT/RETLAR 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Heiko Mander56.60.22.21.672.72.0
2Rain Aun1518.82.74.23.276.22.7
3Taavi Kõiv56.41.60.00.00.01.2
6Jaanus Sepp125.60.43.61.337.22.5
7Denis Gradusov410.02.33.31.853.80.5
8Mark Metsla816.00.65.03.977.52.6
9Ivar Maripuu74.70.30.90.450.01.7
11Karlis Strazdin45.30.81.00.550.02.8
13Denis Polubinski38.00.01.00.766.71.7
15Jürgo Järving137.80.03.41.854.51.8
17Jens-Kaidar Liiu136.80.01.81.269.61.8
18Mairo Lepanurm118.11.61.91.261.92.7
19Toomas Kukk112.02.010.06.060.04.0
20Andres Mill71.90.01.60.19.11.6
22Ivar Vaht204.91.00.50.240.02.4
29Jevgeni Nishnik33.30.70.00.00.02.3
88Richard Wagner172.50.60.80.223.11.9
88Rene Koorits615.20.34.32.557.72.3

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
53 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

7.- 8. KOHT: Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 22.05.2022
20 - 0
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

5.-8.KOHT I: Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 01.05.2022
105 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF1: KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 21.04.2022
60 - 98
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

VF1: SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn

Neljapäev, 14.04.2022
70 - 46
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

I Eelring: SLEEPIT/RETLAR — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 07.04.2022
55 - 60
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

I Eelring: Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 27.03.2022
81 - 38
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — BC SakuMetall

Neljapäev, 24.03.2022
70 - 92
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 17.03.2022
69 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — BC Smsraha

Pühapäev, 06.03.2022
71 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

Reede, 11.02.2022
33 - 89
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR

Esmaspäev, 24.01.2022
61 - 52
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - BC Smsraha

Neljapäev, 09.12.2021
54 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - SLEEPIT/RETLAR

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - BC Sulev

Neljapäev, 18.11.2021
69 - 64
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Randvere Harrastajad - SLEEPIT/RETLAR

Teisipäev, 16.11.2021
55 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR

Teisipäev, 09.11.2021
48 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 19.11.2020
56 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - BC Rawest/ML3

Neljapäev, 12.11.2020
73 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Connection - SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 29.10.2020
47 - 88
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - KK Pelgulinn

Teisipäev, 20.10.2020
55 - 91
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - RSK Viimsi

Neljapäev, 15.10.2020
54 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - Tallinn Bobcats

Neljapäev, 08.10.2020
51 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR