RSK Viimsi

 

RSK Viimsi 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
00Marko Jaanimäe00.00.00.00.00.00.0
1Mart Madisson211.51.55.52.036.44.0
3Janek Pallase210.02.00.00.00.02.5
6Sergei Bondarev15.00.04.03.075.01.0
7Karl Kalme00.00.00.00.00.00.0
8Mirkko Lumiste20.00.00.00.00.01.5
9Taavet Hindrek Taimla24.00.01.01.0100.01.5
10Raivo Rang23.50.50.00.00.03.0
13Vladimir Dratšjov215.00.06.54.061.52.5
14Martin Raud23.50.50.00.00.00.5
17Timo Tõnisson20.00.02.00.00.02.0
23Tanel Assmann00.00.00.00.00.00.0
24Andrus Tubi211.51.04.03.587.53.5
32Rainer Raja13.00.06.03.050.02.0

Järgmised mängud

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)