RSK Viimsi

 

RSK Viimsi 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
00Marko Jaanimäe00.00.00.00.00.00.0
1Mart Madisson613.71.36.52.335.92.2
3Janek Pallase812.92.60.80.8100.01.8
7Karl Kalme00.00.00.00.00.00.0
8Mirkko Lumiste40.30.00.50.350.01.5
10Raivo Rang74.90.42.00.735.72.9
13Vladimir Dratšjov819.80.07.13.852.62.4
14Martin Raud75.40.60.60.6100.02.0
17Timo Tõnisson60.70.00.70.00.02.3
19Taavet Hindrek Taimla65.00.01.31.075.01.8
23Tanel Assmann20.00.00.00.00.00.5
24Andrus Tubi412.81.33.52.057.13.5
32Rainer Raja65.00.81.70.530.02.8
71Sergei Bondarev65.80.82.82.070.61.8

Järgmised mängud

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)