RSK Viimsi

 

RSK Viimsi 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
00Marko Jaanimäe10.00.00.00.00.00.0
1Mart Madisson1313.51.34.51.942.42.5
3Janek Pallase1613.12.51.40.965.22.0
7Karl Kalme00.00.00.00.00.00.0
8Mirkko Lumiste92.60.40.70.116.71.3
10Raivo Rang147.11.11.70.954.23.1
13Vladimir Dratšjov1619.00.08.34.351.12.6
14Martin Raud156.10.90.50.475.01.6
17Timo Tõnisson91.00.10.40.00.01.9
19Taavet Hindrek Taimla116.90.12.01.786.42.9
23Tanel Assmann61.20.20.00.00.00.7
24Andrus Tubi99.10.82.11.047.42.6
32Rainer Raja136.11.01.80.843.52.3
71Sergei Bondarev65.80.82.82.070.61.8

Järgmised mängud

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)