RSK Viimsi

 

RSK VIIMSI

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Meelis Ränk00.00.00.00.00.00.0
1Mart Madisson1410.60.43.11.651.21.9
3Janek Pallase1912.52.51.40.965.42.1
8Rivo Talvis163.40.11.00.875.02.3
10Raivo Rang185.91.11.71.166.72.7
11Taavi Nõmmann172.20.20.80.446.21.6
13Vladimir Dratšjov1816.70.16.23.250.91.7
14Martin Raud102.80.10.30.133.31.4
18Priit Pajumaa122.80.50.50.366.71.1
19Taavet Hindrek Taimla138.50.11.81.373.91.7
22Sebastian Schmitz186.60.02.51.455.62.7
23Tanel Assmann50.60.00.80.225.00.2
24Andrus Tubi1311.00.62.81.969.43.2
27Martin Kallikivi20.00.00.00.00.03.0
71Sergei Bondarev185.70.91.30.756.51.4

Tulemused

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)