RSK Viimsi

 

RSK Viimsi 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Risto Saksniit00.00.00.00.00.00.0
Bert Palts28.50.02.01.575.02.0
0Mati Kaljund520.61.23.22.681.32.4
1Mart Madisson59.40.03.21.443.82.2
3Janek Pallase516.23.60.80.675.00.6
8Mirkko Lumiste00.00.00.00.00.00.0
9Imre Palts54.20.00.80.225.01.2
10Raivo Rang511.82.63.82.668.42.2
13Vladimir Dratšjov419.30.09.54.850.02.0
14Martin Raud27.51.01.51.5100.01.5
19Taavet Hindrek Taimla35.00.71.71.060.02.3
24Andrus Tubi47.30.32.31.566.72.5
32Rainer Raja00.00.00.00.00.00.0

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)