Randvere Harrastajad

 

Randvere Harrastajad 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Kardo Laats1310.80.14.92.346.93.4
Taavi Vals00.00.00.00.00.00.0
Rauno Mäepea139.50.23.82.258.01.9
0Nikolai Markov111.90.20.40.125.01.5
2Sten Akel139.80.33.81.540.83.6
5Reigo Roos1512.50.93.92.154.22.3
8Kristian Küttis151.70.50.10.150.01.7
10Tanel Raig1510.11.01.81.374.11.7
15Taavi Tavaste32.00.02.71.350.02.3
17Tanel Kuusik119.70.84.72.450.01.0
18Margus Kõiva71.40.01.30.644.41.0
19Allan Aava99.61.90.60.360.02.6
20Juhani Väljataga90.70.10.20.150.00.8
21Siim Randla101.60.00.20.2100.01.0
22Andres Uuetoa1110.90.51.10.766.72.3
26Tõnu Niine83.10.60.00.00.01.3

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
10:00
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

11.-12. KOHT: Randvere Harrastajad — BC Rawest/ML3

Neljapäev, 21.04.2022
63 - 65
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

9.-12. KOHT I: Randvere Harrastajad — BC SakuMetall

Neljapäev, 14.04.2022
70 - 46
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

I Eelring: SLEEPIT/RETLAR — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 07.04.2022
55 - 60
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

I Eelring: Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 24.03.2022
70 - 92
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 20.03.2022
52 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Randvere Harrastajad

Esmaspäev, 14.03.2022
91 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Esmaspäev, 07.03.2022
100 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Esmaspäev, 28.02.2022
60 - 62
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Rawest/ML3

Neljapäev, 02.12.2021
73 - 33
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Saku Metall

Kolmapäev, 01.12.2021
0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - Randvere Harrastajad

Neljapäev, 25.11.2021
65 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Randvere Harrastajad - Eurofasteners

Neljapäev, 18.11.2021
69 - 64
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Randvere Harrastajad - SLEEPIT/RETLAR

Kolmapäev, 10.11.2021
62 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - Randvere Harrastajad

Reede, 29.10.2021
34 - 51
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 - Randvere Harrastajad

Neljapäev, 19.11.2020
64 - 75
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - BC Connection

Reede, 13.11.2020
80 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn - Randvere Harrastajad

Teisipäev, 27.10.2020
83 - 63
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi - Randvere Harrastajad

Reede, 23.10.2020
71 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats - Randvere Harrastajad

Neljapäev, 15.10.2020
52 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - Coop/Mefab

Esmaspäev, 05.10.2020
44 - 79
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - LakiLakid

Neljapäev, 12.03.2020
55 - 69
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 18.02.2020
60 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 11.02.2020
88 - 62
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 06.02.2020
71 - 87
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn

Neljapäev, 30.01.2020
74 - 71
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 23.01.2020
70 - 53
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 16.01.2020
60 - 69
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Smsraha

Teisipäev, 07.01.2020
40 - 84
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Randvere Harrastajad

Pühapäev, 08.12.2019
83 - 77
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

KV 2019 1.ring I: BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 28.11.2019
82 - 50
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Sulev

Pühapäev, 24.11.2019
59 - 69
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 14.11.2019
61 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 05.11.2019
47 - 62
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

Neljapäev, 31.10.2019
103 - 53
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 22.10.2019
70 - 74
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — RSK Viimsi

Reede, 11.10.2019
61 - 71
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Neljapäev, 10.10.2019
47 - 69
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 18.04.2019
64 - 61
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

7-8 KM: Randvere Harrastajad — BC Sulev

Teisipäev, 09.04.2019
61 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

5-8 KM II paar: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 19.03.2019
98 - 66
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

VF2: RSK Viimsi — Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 13.03.2019
61 - 76
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

VF2: Randvere Harrastajad — RSK Viimsi

Kolmapäev, 13.02.2019
70 - 67
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 07.02.2019
65 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 23.01.2019
46 - 76
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn

Kolmapäev, 16.01.2019
60 - 85
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

Teisipäev, 08.01.2019
60 - 72
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 18.12.2018
69 - 53
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Randvere Harrastajad

Esmaspäev, 10.12.2018
68 - 96
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Neljapäev, 22.11.2018
65 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 14.11.2018
49 - 65
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 08.11.2018
88 - 55
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 25.10.2018
71 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

Esmaspäev, 15.10.2018
87 - 73
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Sulev

Teisipäev, 09.10.2018
57 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 03.10.2018
51 - 86
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — RSK Viimsi