LakiLakid

 

LAKILAKID

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
3Bobi Paadik65.30.21.30.537.50.8
4Kristjan Nõmmik148.30.02.81.451.32.1
5Robert Norak96.21.31.90.947.11.6
6Immo Ilmjärv35.70.35.02.040.01.3
6Kaur Kuuskmäe23.01.01.00.00.01.0
8Gert Kuuskmäe119.30.34.51.942.02.3
9Kaspar Komissarov42.80.01.00.325.00.5
11Roger Krinpus177.60.11.60.957.11.2
16Freddy Haljandi1613.91.34.22.865.71.7
17Madis Lõper104.20.01.20.650.00.6
18Raiko Annask310.00.32.01.050.01.0
23Kristo Krinpus187.70.80.60.581.82.4
25Priit Evart1010.41.63.12.064.52.5
33Joonas Rihma127.10.41.30.866.71.4
35Werner Armulik95.70.01.60.321.42.0
46Horre Vahe174.90.81.00.552.90.6
77Joosep Kušvid162.20.00.30.125.02.6

Tulemused

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)