LakiLakid

 

LakiLakid 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Martin Põldvee55.20.62.81.450.03.0
0Andrus Arbeiter00.00.00.00.00.00.0
3Horre Vahe46.30.00.50.350.00.3
4Erki Pellja417.31.03.82.873.34.0
5Robert Norak47.51.80.30.3100.01.8
8Gert Kuuskmäe710.10.13.71.746.22.7
9Kaspar Komissarov44.30.01.00.325.02.0
11Roger Krinpus76.10.01.40.750.01.4
13Kaur Kuuskmäe63.20.50.70.350.01.5
14Kristjan Nõmmik915.90.82.61.660.91.9
16Freddy Haljandi921.02.86.04.270.42.2
17Madis Lõper00.00.00.00.00.00.0
23Kristo Krinpus105.50.90.10.00.01.8
24Matis Martens44.80.31.00.550.01.3
25Priit Evart78.91.01.91.369.23.4
33Joonas Rihma97.90.22.11.468.41.4
34Johann Lents31.30.00.00.00.01.3
35Werner Armulik62.70.00.70.00.02.3
77Joosep Kušvid92.10.00.40.125.02.7

Tulemused

Teisipäev, 07.12.2021
86 - 83
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi - LakiLakid

Teisipäev, 16.11.2021
55 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR

Teisipäev, 02.11.2021
68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC Connection - LakiLakid

Reede, 29.10.2021
72 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats - LakiLakid

Pühapäev, 24.10.2021
63 - 92
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - KK Pelgulinn

Reede, 15.10.2021
88 - 58
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

LakiLakid - BC Rawest/ML3

Teisipäev, 05.10.2021
53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Coop/Mefab

Kolmapäev, 11.11.2020
84 - 85
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - LakiLakid

Teisipäev, 27.10.2020
65 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Eurofasteners

Teisipäev, 20.10.2020
42 - 99
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - LakiLakid

Teisipäev, 13.10.2020
75 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC SakuMetall

Esmaspäev, 05.10.2020
44 - 79
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - LakiLakid

Pühapäev, 09.08.2020
73 - 69
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

3. koha mäng: LakiLakid — BC Smsraha

Neljapäev, 05.03.2020
64 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

Pühapäev, 01.03.2020
80 - 56
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — LakiLakid

Teisipäev, 18.02.2020
60 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 11.02.2020
70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Teisipäev, 28.01.2020
60 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Pühapäev, 26.01.2020
69 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — LakiLakid

Teisipäev, 21.01.2020
85 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — RSK Viimsi

Teisipäev, 14.01.2020
52 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Neljapäev, 19.12.2019
88 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

KV 2019 POOLFINAAL 2: Eurofasteners - LakiLakid

Teisipäev, 10.12.2019
97 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 3: LakiLakid vs BC Sulev

Reede, 06.12.2019
44 - 113
Arte Gümnaasium (Vilde tee 62, Tallinn)
N/A

KV 2019 1.ring II: BC Rawest — LakiLakid

Teisipäev, 26.11.2019
88 - 102
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — LakiLakid

Teisipäev, 12.11.2019
57 - 77
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — KK Pelgulinn

Teisipäev, 05.11.2019
85 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 31.10.2019
82 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Neljapäev, 24.10.2019
62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Reede, 11.10.2019
61 - 71
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Teisipäev, 08.10.2019
70 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Smsraha

Teisipäev, 01.10.2019
71 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Laupäev, 20.04.2019
77 - 68
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

5-6 KM: LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 26.03.2019
92 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 07.03.2019
66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 05.03.2019
43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

Teisipäev, 12.02.2019
46 - 90
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Teisipäev, 05.02.2019
52 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Teisipäev, 22.01.2019
88 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — LakiLakid

Neljapäev, 17.01.2019
74 - 54
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

Teisipäev, 08.01.2019
49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Esmaspäev, 10.12.2018
68 - 96
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Teisipäev, 04.12.2018
57 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — KK Pelgulinn

Teisipäev, 20.11.2018
100 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 15.11.2018
69 - 75
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Pühapäev, 04.11.2018
57 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — RSK Viimsi

Neljapäev, 01.11.2018
68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 23.10.2018
91 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 09.10.2018
57 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 04.10.2018
83 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — LakiLakid