LakiLakid

 

LAKILAKID 22/23

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
3Horre Vahe10.00.00.00.00.02.0
5Robert Norak44.00.81.50.850.01.3
8Gert Kuuskmäe511.60.22.21.463.62.6
9Kaspar Komissarov10.00.00.00.00.03.0
11Roger Krinpus58.20.02.41.458.31.0
13Kaur Kuuskmäe32.30.31.30.750.01.7
14Kristjan Nõmmik00.00.00.00.00.00.0
16Freddy Haljandi48.00.82.31.355.62.8
17Jens-Kaidar Liiu34.70.01.31.3100.03.0
22Raiko Annask00.00.00.00.00.00.0
23Kristo Krinpus58.62.61.00.00.01.8
24Matis Martens210.02.00.00.00.00.5
25Priit Evart00.00.00.00.00.00.0
32Oliver Rohumäe39.02.32.30.728.62.7
33Joonas Rihma112.00.08.06.075.02.0
34Johann Lents22.00.00.00.00.01.5
35Werner Armulik25.00.01.00.00.03.0
44Pjotr Degtjarjov12.00.00.00.00.00.0
77Joosep Kušvid32.30.00.70.350.03.3
91Martin Põldvee46.80.34.53.066.72.8

Järgmised mängud

Neljapäev, 08.12.2022
20:30
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
N/A

LakiLakid — FIUPLIANT VIIMSI

Teisipäev, 13.12.2022
19:00
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — KK Pelgulinn

Pühapäev, 08.01.2023
23:59
N/A

BC Connection — LakiLakid

Pühapäev, 15.01.2023
23:59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid

Pühapäev, 22.01.2023
23:59
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
N/A

Altius II — LakiLakid

Pühapäev, 29.01.2023
23:59
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Unico — LakiLakid

Tulemused

Teisipäev, 22.11.2022
58 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Neljapäev, 17.11.2022
83 - 53
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
N/A

LakiLakid — BC TERAS

Neljapäev, 03.11.2022
70 - 44
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
N/A

LakiLakid — BC Rawest/ML3

Neljapäev, 27.10.2022
74 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Reede, 21.10.2022
72 - 49
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats — LakiLakid

Laupäev, 04.06.2022
75 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

9.-10. KOHT: LakiLakid — BC SakuMetall

Pühapäev, 01.05.2022
73 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

9.-12.KOHT II: LakiLakid — BC Rawest/ML3

Pühapäev, 10.04.2022
62 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

IV Eelring: LakiLakid — BC Smsraha

Esmaspäev, 04.04.2022
69 - 64
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

IV Eelring: BC Smsraha — LakiLakid

Esmaspäev, 07.03.2022
100 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Pühapäev, 06.03.2022
71 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — SLEEPIT/RETLAR

Teisipäev, 01.03.2022
48 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — LakiLakid

Esmaspäev, 14.02.2022
72 - 76
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — LakiLakid

Pühapäev, 13.02.2022
106 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Rawest/ML3

Teisipäev, 07.12.2021
86 - 83
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi - LakiLakid

Teisipäev, 16.11.2021
55 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR

Teisipäev, 02.11.2021
68 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC Connection - LakiLakid

Reede, 29.10.2021
72 - 66
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats - LakiLakid

Pühapäev, 24.10.2021
63 - 92
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - KK Pelgulinn

Reede, 15.10.2021
88 - 58
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

LakiLakid - BC Rawest/ML3

Teisipäev, 05.10.2021
53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Coop/Mefab

Kolmapäev, 11.11.2020
84 - 85
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - LakiLakid

Teisipäev, 27.10.2020
65 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Eurofasteners

Teisipäev, 20.10.2020
42 - 99
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - LakiLakid

Teisipäev, 13.10.2020
75 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC SakuMetall

Esmaspäev, 05.10.2020
44 - 79
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - LakiLakid

Pühapäev, 09.08.2020
73 - 69
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

3. koha mäng: LakiLakid — BC Smsraha

Neljapäev, 05.03.2020
64 - 86
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

Pühapäev, 01.03.2020
80 - 56
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — LakiLakid

Teisipäev, 18.02.2020
60 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 11.02.2020
70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Teisipäev, 28.01.2020
60 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Pühapäev, 26.01.2020
69 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — LakiLakid

Teisipäev, 21.01.2020
85 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — RSK Viimsi

Teisipäev, 14.01.2020
52 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Neljapäev, 19.12.2019
88 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

KV 2019 POOLFINAAL 2: Eurofasteners - LakiLakid

Teisipäev, 10.12.2019
97 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 3: LakiLakid vs BC Sulev

Reede, 06.12.2019
44 - 113
Arte Gümnaasium (Vilde tee 62, Tallinn)
N/A

KV 2019 1.ring II: BC Rawest — LakiLakid

Teisipäev, 26.11.2019
88 - 102
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — LakiLakid

Teisipäev, 12.11.2019
57 - 77
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — KK Pelgulinn

Teisipäev, 05.11.2019
85 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 31.10.2019
82 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Neljapäev, 24.10.2019
62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Reede, 11.10.2019
61 - 71
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Teisipäev, 08.10.2019
70 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Smsraha

Teisipäev, 01.10.2019
71 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Laupäev, 20.04.2019
77 - 68
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

5-6 KM: LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 26.03.2019
92 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 07.03.2019
66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 05.03.2019
43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

Teisipäev, 12.02.2019
46 - 90
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Teisipäev, 05.02.2019
52 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Teisipäev, 22.01.2019
88 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — LakiLakid

Neljapäev, 17.01.2019
74 - 54
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid

Teisipäev, 08.01.2019
49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Esmaspäev, 10.12.2018
68 - 96
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — LakiLakid

Teisipäev, 04.12.2018
57 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — KK Pelgulinn

Teisipäev, 20.11.2018
100 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Neljapäev, 15.11.2018
69 - 75
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Pühapäev, 04.11.2018
57 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — RSK Viimsi

Neljapäev, 01.11.2018
68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 23.10.2018
91 - 45
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 09.10.2018
57 - 51
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 04.10.2018
83 - 79
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — LakiLakid