LakiLakid

 

LakiLakid 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Kuuskmäe12.00.00.00.00.01.0
0Matis Martens23.00.02.01.050.00.5
3Bobi Paadik00.00.00.00.00.00.0
4Erki Pellja222.01.52.52.5100.03.0
5Robert Norak29.52.00.50.5100.02.5
8Gert Kuuskmäe315.70.33.32.060.02.7
9Kaspar Komissarov24.00.01.00.00.02.5
11Roger Krinpus36.30.01.31.075.01.0
16Freddy Haljandi00.00.00.00.00.00.0
17Madis Lõper00.00.00.00.00.00.0
23Kristo Krinpus34.70.00.00.00.01.3
25Priit Evart210.01.03.02.066.73.0
33Joonas Rihma19.00.05.03.060.02.0
34Johann Lents00.00.00.00.00.00.0
35Werner Armulik32.00.01.30.00.02.3
44Kristjan Nõmmik217.01.51.00.550.00.5
46Horre Vahe37.70.00.70.350.00.3
77Joosep Kušvid12.00.00.00.00.01.0

Järgmised mängud

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tulemused

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Arte Gümnaasium (Vilde tee 62, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)