KK Pelgulinn

 

KK Pelgulinn 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Laasma819.00.85.33.361.92.3
5Jüri Rovgeisha522.81.45.02.652.02.6
6Tõivu Käärik31.00.30.00.00.01.3
7Mairold Vister610.51.54.82.755.20.8
8Andres Kollo86.90.90.90.00.02.0
9Margus Unt412.01.51.51.066.71.8
10Ain Lumiste00.00.00.00.00.00.0
16Ted Abel618.71.85.23.261.32.8
21Hannes Liitmäe00.00.00.00.00.00.0
23Martin Hänni00.00.00.00.00.00.0
35Martin Hiir29.00.01.51.066.72.0
36Sten Rosenthal62.30.20.70.575.00.3
55Risto Sikk33.00.02.71.762.53.0
83Erkki Kasenurm75.10.02.92.380.02.9
91Kaspar Rettel70.90.00.00.00.00.6

Järgmised mängud

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tulemused

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)