KK Pelgulinn

 

KK Pelgulinn 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Laasma1616.60.95.02.958.82.3
5Jüri Rovgeisha917.20.93.82.361.82.7
6Tõivu Käärik41.30.30.00.00.01.3
7Mairold Vister1311.51.94.12.458.50.8
8Andres Kollo165.40.61.10.322.21.6
9Margus Unt815.02.13.82.463.31.6
10Ain Lumiste00.00.00.00.00.00.0
16Ted Abel1416.61.44.32.456.72.7
21Hannes Liitmäe00.00.00.00.00.00.0
23Martin Hänni00.00.00.00.00.00.0
25Tauri Tivik75.30.30.70.120.02.1
35Martin Hiir812.00.64.32.455.91.5
36Sten Rosenthal83.30.40.50.475.00.4
55Risto Sikk65.00.01.71.060.02.8
83Erkki Kasenurm134.80.22.51.875.02.9
91Kaspar Rettel100.60.00.00.00.00.7

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)