KK Pelgulinn

 

KK PELGULINN

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Laasma1812.20.63.81.949.32.7
1Hannes Liitmäe88.40.12.31.877.81.1
5Jüri Rovgeisha1013.61.13.72.362.23.5
6Tõivu Käärik112.70.40.90.220.01.2
8Andres Kollo183.70.20.90.337.51.2
9Margus Unt921.33.34.83.879.12.0
10Ain Lumiste155.20.01.70.953.80.9
16Ted Abel1917.81.15.32.853.52.0
23Martin Hänni217.01.06.05.083.32.0
55Risto Sikk144.10.01.20.541.22.6
83Erkki Kasenurm164.70.41.91.053.33.3
91Kaspar Rettel131.50.00.00.00.00.3
99Sten Naimark134.91.00.80.563.60.5

Tulemused

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)