KK Pelgulinn

 

KK Pelgulinn 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Laasma213.00.03.01.033.30.0
5Jüri Rovgeisha28.50.54.02.050.02.0
6Tõivu Käärik19.01.04.02.050.02.0
7Mairold Vister29.52.01.50.533.30.5
8Andres Kollo27.00.51.51.5100.00.5
9Margus Unt217.02.04.54.088.90.5
10Ain Lumiste00.00.00.00.00.00.0
16Ted Abel214.00.02.52.080.02.5
19Villu Tiitus16.00.07.02.028.63.0
35Martin Hiir27.00.51.50.533.30.5
36Sten Rosenthal00.00.00.00.00.00.0
55Risto Sikk23.50.50.00.00.04.0
83Erkki Kasenurm13.00.06.03.050.01.0
91Kaspar Rettel10.00.00.00.00.02.0

Järgmised mängud

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tulemused

Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)