KK Pelgulinn

 

KK Pelgulinn 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Kaur Laasma1018.10.84.82.756.32.2
5Jüri Rovgeisha720.41.14.62.759.42.4
6Tõivu Käärik31.00.30.00.00.01.3
7Mairold Vister810.31.63.92.154.80.9
8Andres Kollo105.90.80.90.111.11.9
9Margus Unt512.61.62.21.463.61.6
10Ain Lumiste00.00.00.00.00.00.0
16Ted Abel816.51.45.52.952.32.9
21Hannes Liitmäe00.00.00.00.00.00.0
23Martin Hänni00.00.00.00.00.00.0
25Tauri Tivik23.00.00.00.00.02.0
35Martin Hiir48.30.33.01.550.01.3
36Sten Rosenthal62.30.20.70.575.00.3
55Risto Sikk33.00.02.71.762.53.0
83Erkki Kasenurm94.70.02.72.075.02.8
91Kaspar Rettel80.80.00.00.00.00.5

Järgmised mängud

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Tulemused

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)