Eurofasteners

 

Eurofasteners 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Taavi Toomara1612.30.52.61.246.32.1
3Egert Eenloo68.51.81.31.075.01.8
4Rain Põdra67.20.53.72.054.50.2
5Taavi Müürsepp1114.82.33.11.858.83.0
6Keir Veskiväli410.50.33.82.873.32.0
8Andry Nõmmsalu1710.93.10.50.588.91.2
9Mihkel Liiv153.10.21.00.546.72.4
10Rauno Rohtmets128.81.41.40.852.91.7
11Siim-Toomas Sepp121.40.11.00.550.02.3
13Rauno Parktal84.90.42.61.038.11.5
15Reio Orasmäe106.10.82.40.729.22.0
19Reimo Karner144.40.90.40.483.30.5
23Karmo Sõlg00.00.00.00.00.00.0
28Martin Sepp184.10.03.10.721.82.4
33Tõnis Roots102.40.30.40.375.01.5
42Alar Eelma46.00.03.01.033.33.5
78Märt Luhaloo74.10.01.30.433.31.1

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
65 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5.- 6. KOHT: Eurofasteners — BC Smsraha

Pühapäev, 22.05.2022
20 - 0
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

5.-8.KOHT I: Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR

Reede, 29.04.2022
53 - 56
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

VF2: Tallinn Bobcats — Eurofasteners

Pühapäev, 24.04.2022
68 - 83
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

VF2: Eurofasteners — Tallinn Bobcats

Pühapäev, 27.03.2022
66 - 31
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 17.03.2022
52 - 60
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC Connection — Eurofasteners

Teisipäev, 08.03.2022
76 - 72
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Eurofasteners

Pühapäev, 06.03.2022
63 - 55
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

KK Pelgulinn — Eurofasteners

Pühapäev, 20.02.2022
57 - 54
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — Tallinn Bobcats

Neljapäev, 27.01.2022
72 - 29
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn - Eurofasteners

Neljapäev, 09.12.2021
54 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 02.12.2021
28 - 89
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 - Eurofasteners

Neljapäev, 25.11.2021
65 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Randvere Harrastajad - Eurofasteners

Neljapäev, 04.11.2021
41 - 59
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners BC Connection

Pühapäev, 31.10.2021
95 - 29
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC SakuMetall

Neljapäev, 21.10.2021
41 - 55
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - RSK Viimsi

Reede, 20.11.2020
53 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats - Eurofasteners

Neljapäev, 12.11.2020
78 - 64
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - Coop/Mefab

Teisipäev, 27.10.2020
65 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Eurofasteners

Neljapäev, 22.10.2020
72 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - BC Smsraha

Teisipäev, 06.10.2020
53 - 81
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - Eurofasteners

Pühapäev, 09.08.2020
67 - 79
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

FINAAL: Eurofasteners — KK Pelgulinn

Neljapäev, 05.03.2020
55 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners

Neljapäev, 27.02.2020
84 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — RSK Viimsi

Neljapäev, 20.02.2020
74 - 64
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Eurofasteners

Pühapäev, 16.02.2020
70 - 69
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC Smsraha

Neljapäev, 06.02.2020
47 - 75
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

Neljapäev, 30.01.2020
74 - 71
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 23.01.2020
75 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — BC Sulev

Teisipäev, 14.01.2020
52 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Laupäev, 28.12.2019
52 - 73
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

KV 2019 FINAAL: KK Pelgulinn - Eurofasteners

Neljapäev, 19.12.2019
88 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

KV 2019 POOLFINAAL 2: Eurofasteners - LakiLakid

Neljapäev, 12.12.2019
36 - 76
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 4: BC Forwards/Retlar Legends/35+ - Eurofasteners

Teisipäev, 12.11.2019
36 - 73
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Eurofasteners

Teisipäev, 05.11.2019
47 - 62
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

Pühapäev, 03.11.2019
59 - 44
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 31.10.2019
82 - 65
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Pühapäev, 27.10.2019
79 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Eurofasteners

Neljapäev, 17.10.2019
85 - 73
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — KK Pelgulinn

Teisipäev, 08.10.2019
56 - 63
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Eurofasteners

Neljapäev, 03.10.2019
63 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Laupäev, 20.04.2019
82 - 67
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab

Teisipäev, 09.04.2019
69 - 68
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

PF2: RSK Viimsi — Eurofasteners

Neljapäev, 28.03.2019
76 - 71
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

PF2: Eurofasteners — RSK Viimsi

Neljapäev, 14.03.2019
62 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

VF3: Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 05.03.2019
67 - 67
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

VF3: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

Neljapäev, 14.02.2019
83 - 63
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — RSK Viimsi

Teisipäev, 05.02.2019
52 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Eurofasteners

Neljapäev, 24.01.2019
76 - 30
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — BC Sulev

Kolmapäev, 16.01.2019
60 - 85
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Eurofasteners

Neljapäev, 10.01.2019
93 - 67
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 03.01.2019
60 - 67
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Eurofasteners

Neljapäev, 06.12.2018
83 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Teisipäev, 20.11.2018
71 - 61
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Eurofasteners

Neljapäev, 15.11.2018
69 - 75
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — LakiLakid

Teisipäev, 06.11.2018
49 - 78
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Eurofasteners

Neljapäev, 25.10.2018
71 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 16.10.2018
32 - 65
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners

Neljapäev, 11.10.2018
58 - 62
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — KK Pelgulinn

Neljapäev, 27.09.2018
63 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners