Eurofasteners

 

Eurofasteners

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Taavi Toomara711.40.92.00.628.62.4
3Egert Eenloo511.43.01.40.857.11.8
4Rain Põdra912.71.23.42.161.31.2
5Taavi Müürsepp28.01.53.51.542.92.5
6Romet Laanjärv34.30.32.00.00.02.3
7Siim Padar57.00.01.20.650.01.8
8Andry Nõmmsalu85.31.50.50.350.01.4
9Mihkel Liiv63.50.00.70.225.01.8
10Rauno Rohtmets1015.72.31.70.847.12.2
12Are Laur63.50.20.30.00.01.3
13Rauno Parktal23.50.56.02.033.31.5
19Reimo Karner73.70.70.40.133.31.3
23Karmo Sõlg52.40.00.00.00.01.0
24Ander Lõhmus31.00.30.00.00.01.7
28Martin Sepp83.50.02.00.525.01.1
33Tõnis Roots81.50.30.00.00.01.0
41Alar Eelma00.00.00.00.00.00.0
78Märt Luhaloo72.30.01.60.954.51.0
96Sten Padar63.00.32.00.733.32.5

Järgmised mängud

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tulemused

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)