Coop/Mefab

 

Coop/Mefab 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Timo Ilu34.70.01.00.00.02.3
4Marko Murdjõe00.00.00.00.00.00.0
6Andrus Moor63.20.20.80.340.01.5
7Ramond Balalajev27.01.01.01.0100.03.0
8Randel Päid63.50.03.01.861.11.5
9Toomas Muld53.60.01.20.433.32.0
11Timo Kark613.52.52.71.762.51.8
12Veljo Häninen56.61.62.01.050.00.8
13Leho Vool510.81.44.01.845.01.4
14Sven Pitkve68.70.32.21.776.91.8
21Sander Rodes00.00.00.00.00.00.0
44Erki Pettai67.81.80.70.350.01.8
73Rene Pärnpuu210.01.51.00.550.02.5
77Taavi-David Israeljan410.81.03.82.360.01.3

Tulemused

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)