Coop/Mefab

 

Coop/Mefab 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Marten Noot00.00.00.00.00.00.0
1Timo Ilu77.30.31.00.442.92.6
3Annes Kuusk106.11.12.21.568.21.9
6Andrus Moor193.20.11.30.540.01.1
8Randel Päid84.90.03.82.670.01.5
9Toomas Muld162.80.01.30.430.02.5
10Hanno Heinpalu85.51.50.30.00.02.9
11Timo Kark199.81.32.51.352.11.7
12Veljo Häninen66.21.52.01.050.00.7
13Leho Vool1611.60.75.72.544.01.8
14Sven Pitkve178.50.22.71.865.22.6
35Martin Sella1412.42.10.90.661.53.1
44Erki Pettai195.21.10.70.450.01.7
73Rene Pärnpuu104.10.60.40.125.01.3
77Taavi-David Israeljan87.60.63.12.064.01.4

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
53 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

7.- 8. KOHT: Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR

Neljapäev, 12.05.2022
48 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5.-8.KOHT II: Coop/Mefab — BC Smsraha

Neljapäev, 28.04.2022
68 - 53
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

VF3: BC Connection — Coop/Mefab

Neljapäev, 21.04.2022
47 - 64
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF3: Coop/Mefab — BC Connection

Neljapäev, 14.04.2022
68 - 49
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

III Eelring: Coop/Mefab — BC Rawest/ML3

Reede, 08.04.2022
61 - 74
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

III Eelring: BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab

Pühapäev, 27.03.2022
66 - 31
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 17.03.2022
42 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Teisipäev, 15.03.2022
61 - 86
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — RSK Viimsi

Neljapäev, 03.03.2022
83 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC Connection — Coop/Mefab

Neljapäev, 10.02.2022
49 - 61
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Tallinn Bobcats

Neljapäev, 16.12.2021
41 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 - Coop/Mefab

Reede, 12.11.2021
78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn - Coop/Mefab

Neljapäev, 04.11.2021
48 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - RSK Viimsi

Neljapäev, 28.10.2021
54 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Connection

Neljapäev, 14.10.2021
51 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - Tallinn Bobcats

Teisipäev, 05.10.2021
53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Coop/Mefab

Neljapäev, 19.11.2020
72 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Smsraha

Neljapäev, 12.11.2020
78 - 64
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - Coop/Mefab

Teisipäev, 27.10.2020
88 - 43
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Sulev

Esmaspäev, 19.10.2020
45 - 82
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Coop/Mefab

Neljapäev, 15.10.2020
52 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - Coop/Mefab

Neljapäev, 08.10.2020
51 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 09.08.2020
91 - 62
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

8. koha mäng: Coop/Mefab — BC Rawest

Neljapäev, 05.03.2020
55 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners

Neljapäev, 27.02.2020
56 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Teisipäev, 18.02.2020
72 - 60
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Coop/Mefab

Teisipäev, 11.02.2020
70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Neljapäev, 06.02.2020
86 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Kolmapäev, 29.01.2020
67 - 78
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Smsraha

Neljapäev, 23.01.2020
70 - 53
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 09.01.2020
55 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

Neljapäev, 19.12.2019
49 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 POOLFINAAL 1: Coop/Mefab - KK Pelgulinn

Neljapäev, 12.12.2019
71 - 70
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 2: Coop/Mefab — RSK Viimsi

Kolmapäev, 04.12.2019
60 - 65
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Coop/Mefab

Neljapäev, 28.11.2019
60 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 14.11.2019
61 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 29.10.2019
55 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab

Neljapäev, 24.10.2019
62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Neljapäev, 17.10.2019
57 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — RSK Viimsi

Neljapäev, 10.10.2019
75 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Neljapäev, 03.10.2019
63 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Laupäev, 20.04.2019
82 - 67
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 11.04.2019
59 - 50
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Neljapäev, 04.04.2019
85 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Neljapäev, 07.03.2019
66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 05.03.2019
43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

Kolmapäev, 13.02.2019
70 - 67
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 07.02.2019
43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Neljapäev, 24.01.2019
67 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 15.01.2019
62 - 58
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Coop/Mefab

Teisipäev, 08.01.2019
49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Neljapäev, 13.12.2018
83 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Neljapäev, 06.12.2018
83 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 22.11.2018
65 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 15.11.2018
82 - 45
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Teisipäev, 06.11.2018
42 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

Neljapäev, 01.11.2018
68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Neljapäev, 25.10.2018
54 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — RSK Viimsi

Teisipäev, 09.10.2018
52 - 79
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab

Neljapäev, 27.09.2018
63 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners