Coop/Mefab

 

Coop/Mefab 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Marten Noot00.00.00.00.00.00.0
1Timo Ilu34.70.01.00.00.02.3
3Annes Kuusk25.51.01.00.00.04.0
4Marko Murdjõe00.00.00.00.00.00.0
6Andrus Moor93.00.20.90.337.51.0
8Randel Päid63.50.03.01.861.11.5
9Toomas Muld103.00.01.30.430.82.6
10Hanno Heinpalu16.02.02.00.00.04.0
11Timo Kark1211.21.82.31.460.71.9
12Veljo Häninen66.21.52.01.050.00.7
13Leho Vool1110.60.75.11.733.91.7
14Sven Pitkve129.50.32.92.068.62.3
35Martin Sella611.81.81.51.277.83.0
44Erki Pettai127.01.30.90.554.51.9
73Rene Pärnpuu56.61.20.40.250.01.6
77Taavi-David Israeljan58.80.83.42.058.81.2

Tulemused

Neljapäev, 16.12.2021
41 - 56
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 - Coop/Mefab

Reede, 12.11.2021
78 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn - Coop/Mefab

Neljapäev, 04.11.2021
48 - 75
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - RSK Viimsi

Neljapäev, 28.10.2021
54 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Connection

Neljapäev, 14.10.2021
51 - 59
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - Tallinn Bobcats

Teisipäev, 05.10.2021
53 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid - Coop/Mefab

Neljapäev, 19.11.2020
72 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Smsraha

Neljapäev, 12.11.2020
78 - 64
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - Coop/Mefab

Teisipäev, 27.10.2020
88 - 43
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Sulev

Esmaspäev, 19.10.2020
45 - 82
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Coop/Mefab

Neljapäev, 15.10.2020
52 - 59
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad - Coop/Mefab

Neljapäev, 08.10.2020
51 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 09.08.2020
91 - 62
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

8. koha mäng: Coop/Mefab — BC Rawest

Neljapäev, 05.03.2020
55 - 66
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners

Neljapäev, 27.02.2020
56 - 95
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Teisipäev, 18.02.2020
72 - 60
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Coop/Mefab

Teisipäev, 11.02.2020
70 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Neljapäev, 06.02.2020
86 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Kolmapäev, 29.01.2020
67 - 78
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Smsraha

Neljapäev, 23.01.2020
70 - 53
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 09.01.2020
55 - 53
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

Neljapäev, 19.12.2019
49 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 POOLFINAAL 1: Coop/Mefab - KK Pelgulinn

Neljapäev, 12.12.2019
71 - 70
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 2: Coop/Mefab — RSK Viimsi

Kolmapäev, 04.12.2019
60 - 65
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Coop/Mefab

Neljapäev, 28.11.2019
60 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 14.11.2019
61 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 29.10.2019
55 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab

Neljapäev, 24.10.2019
62 - 78
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Neljapäev, 17.10.2019
57 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — RSK Viimsi

Neljapäev, 10.10.2019
75 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Neljapäev, 03.10.2019
63 - 40
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Laupäev, 20.04.2019
82 - 67
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 11.04.2019
59 - 50
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Neljapäev, 04.04.2019
85 - 73
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Neljapäev, 07.03.2019
66 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: Coop/Mefab — LakiLakid

Teisipäev, 05.03.2019
43 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

VF4: LakiLakid — Coop/Mefab

Kolmapäev, 13.02.2019
70 - 67
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — Coop/Mefab

Neljapäev, 07.02.2019
43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — KK Pelgulinn

Neljapäev, 24.01.2019
67 - 58
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 15.01.2019
62 - 58
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — Coop/Mefab

Teisipäev, 08.01.2019
49 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — Coop/Mefab

Neljapäev, 13.12.2018
83 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Neljapäev, 06.12.2018
83 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — Coop/Mefab

Neljapäev, 22.11.2018
65 - 50
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 15.11.2018
82 - 45
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — Coop/Mefab

Teisipäev, 06.11.2018
42 - 62
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab

Neljapäev, 01.11.2018
68 - 60
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — LakiLakid

Neljapäev, 25.10.2018
54 - 68
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — RSK Viimsi

Teisipäev, 09.10.2018
52 - 79
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab

Neljapäev, 27.09.2018
63 - 62
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — Eurofasteners