BC SakuMetall

BC SakuMetall 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
22Kristjan Lüllmaa12.00.00.00.00.01.0

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
75 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

9.-10. KOHT: LakiLakid — BC SakuMetall

Neljapäev, 21.04.2022
63 - 65
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

9.-12. KOHT I: Randvere Harrastajad — BC SakuMetall

Reede, 08.04.2022
72 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

II Eelring: Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

Pühapäev, 03.04.2022
43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

II Eelring: BC SakuMetall — Tallinn Bobcats

Pühapäev, 27.03.2022
81 - 38
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — BC SakuMetall

Pühapäev, 20.03.2022
52 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Randvere Harrastajad

Pühapäev, 06.03.2022
45 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Teisipäev, 01.03.2022
48 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — LakiLakid

Pühapäev, 27.02.2022
49 - 55
Saku Suurhall (Paldiski mnt 104B, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

Neljapäev, 02.12.2021
73 - 33
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Saku Metall

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Sulev

Reede, 19.11.2021
53 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

Teisipäev, 09.11.2021
48 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 31.10.2021
95 - 29
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC SakuMetall

Esmaspäev, 23.11.2020
40 - 90
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Connection

Reede, 20.11.2020
86 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — BC SakuMetall

Teisipäev, 10.11.2020
50 - 102
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — RSK Viimsi

Esmaspäev, 02.11.2020
40 - 99
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Reede, 30.10.2020
88 - 34
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

Esmaspäev, 19.10.2020
45 - 82
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Coop/Mefab

Teisipäev, 13.10.2020
75 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC SakuMetall