BC SakuMetall

BC SakuMetall 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Priit Sisa112.60.41.90.842.91.5
1Toomas Jaup118.50.93.51.543.63.2
2Anti Maimann616.81.05.33.565.62.2
6Erko Tapp62.80.02.51.560.01.0
7Karl Valter Pall164.10.12.40.939.51.9
8Rivo Talvis154.70.21.51.172.73.4
9Koit Tingas111.50.40.10.00.01.2
10Raigo Kroll134.10.51.20.546.70.8
11Taavi Nõmmann192.80.70.60.233.34.0
13Kaur Niinepuu152.30.30.60.355.60.5
14Reimo Saart128.80.43.71.847.71.3
15Hannes Nurk00.00.00.00.00.00.0
18Martin Neigla211.02.01.01.0100.01.0
22Kristjan Lüllmaa12.00.00.00.00.01.0
24Karl-Henri Kaljus1013.60.45.42.953.72.1
25Elvis Pärnpuu120.60.10.20.2100.01.3
69Karel Niinepuu154.60.11.10.543.82.3

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
75 - 44
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

9.-10. KOHT: LakiLakid — BC SakuMetall

Neljapäev, 21.04.2022
63 - 65
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

9.-12. KOHT I: Randvere Harrastajad — BC SakuMetall

Reede, 08.04.2022
72 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

II Eelring: Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

Pühapäev, 03.04.2022
43 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

II Eelring: BC SakuMetall — Tallinn Bobcats

Pühapäev, 27.03.2022
81 - 38
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — BC SakuMetall

Pühapäev, 20.03.2022
52 - 65
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Randvere Harrastajad

Pühapäev, 06.03.2022
45 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Teisipäev, 01.03.2022
48 - 79
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — LakiLakid

Pühapäev, 27.02.2022
49 - 55
Saku Suurhall (Paldiski mnt 104B, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

Neljapäev, 02.12.2021
73 - 33
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Saku Metall

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Sulev

Reede, 19.11.2021
53 - 52
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Rawest/ML3 — BC SakuMetall

Teisipäev, 09.11.2021
48 - 59
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — SLEEPIT/RETLAR

Pühapäev, 31.10.2021
95 - 29
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC SakuMetall

Esmaspäev, 23.11.2020
40 - 90
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Connection

Reede, 20.11.2020
86 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — BC SakuMetall

Teisipäev, 10.11.2020
50 - 102
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — RSK Viimsi

Esmaspäev, 02.11.2020
40 - 99
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Reede, 30.10.2020
88 - 34
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

Tallinn Bobcats — BC SakuMetall

Esmaspäev, 19.10.2020
45 - 82
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — Coop/Mefab

Teisipäev, 13.10.2020
75 - 43
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC SakuMetall