BC Sulev

 

BC Sulev 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Babak Mohammad12.00.00.00.00.01.0
2Janno Bremann117.70.02.91.446.92.5
5Mati Põder102.30.50.30.266.71.4
6Margus Vetka64.00.02.80.311.82.2
7Sulev Reinpuu100.00.00.00.00.01.2
14Jaan Reimand90.60.00.40.125.00.9
15Risto Savolainen24.50.01.00.550.00.0
16Margus Arand74.60.71.70.741.72.4
17Anti Ainsar00.00.00.00.00.00.0
21Tõnu Schmidt103.30.01.61.062.52.0
51Viljo Trutsi108.91.63.51.954.31.4
57Kristo Kuiv1110.92.90.60.457.12.0
69Oliver Seen81.30.00.00.00.02.6
70Arne Liim1110.42.32.41.457.71.5
78Armin Mutle70.90.00.00.00.00.6

Järgmised mängud

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tulemused

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)