BC Sulev

 

BC Sulev 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Babak Mohammad12.00.00.00.00.01.0
2Janno Bremann89.40.03.01.445.82.8
5Mati Põder72.40.40.40.366.71.6
6Margus Vetka44.30.02.30.311.12.0
7Sulev Reinpuu80.00.00.00.00.01.1
14Jaan Reimand60.00.00.30.00.01.2
15Risto Savolainen24.50.01.00.550.00.0
16Margus Arand44.31.02.00.837.51.5
17Anti Ainsar00.00.00.00.00.00.0
21Tõnu Schmidt72.90.02.01.364.31.9
51Viljo Trutsi79.41.63.32.165.21.1
57Kristo Kuiv810.92.80.60.460.02.0
69Oliver Seen52.00.00.00.00.03.0
70Arne Liim810.42.62.01.050.01.6
78Armin Mutle61.00.00.00.00.00.5

Järgmised mängud

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tulemused

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)