BC Sulev

 

BC Sulev 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Karl Aleksander Kiviväli44.30.01.30.320.02.3
2Janno Bremann45.80.03.30.823.11.3
5Mati Põder43.00.80.50.350.01.3
6Margus Vetka53.60.04.01.230.02.2
7Sulev Reinpuu60.00.00.00.00.01.5
14Jaan Reimand51.20.00.00.00.00.4
15Risto Savolainen00.00.00.00.00.00.0
16Margus Arand52.00.20.40.250.01.6
21Tõnu Schmidt56.00.61.81.477.82.6
51Viljo Trutsi58.42.02.21.254.51.8
57Kristo Kuiv610.01.81.20.871.41.7
69Oliver Seen00.00.00.00.00.00.0
70Arne Liim413.33.02.82.381.80.5
78Armin Mutle20.00.00.00.00.00.5

Tulemused

Kolmapäev, 01.12.2021
0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - KK Pelgulinn

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Sulev

Kolmapäev, 01.12.2021
0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - BC Rawest/ML3

Kolmapäev, 01.12.2021
0 - 20
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Connection - BC Sulev

Kolmapäev, 01.12.2021
20 - 0
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - BC Sulev

Teisipäev, 17.11.2020
102 - 57
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi - BC Sulev

Teisipäev, 10.11.2020
42 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - Tallinn Bobcats

Teisipäev, 27.10.2020
88 - 43
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Sulev

Teisipäev, 20.10.2020
42 - 99
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - LakiLakid

Kolmapäev, 14.10.2020
94 - 34
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - BC Sulev

Teisipäev, 06.10.2020
53 - 81
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev - Eurofasteners

Teisipäev, 03.03.2020
54 - 80
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — BC Smsraha

Teisipäev, 18.02.2020
40 - 89
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 11.02.2020
85 - 42
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — BC Sulev

Neljapäev, 06.02.2020
86 - 46
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Teisipäev, 28.01.2020
60 - 69
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Neljapäev, 23.01.2020
75 - 45
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — BC Sulev

Teisipäev, 14.01.2020
85 - 58
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — BC Sulev

Teisipäev, 07.01.2020
40 - 84
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Randvere Harrastajad

Teisipäev, 10.12.2019
97 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 3: LakiLakid vs BC Sulev

Neljapäev, 28.11.2019
82 - 50
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Sulev

Teisipäev, 19.11.2019
49 - 72
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — RSK Viimsi

Teisipäev, 12.11.2019
36 - 73
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Eurofasteners

Teisipäev, 05.11.2019
85 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Teisipäev, 29.10.2019
55 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab

Teisipäev, 22.10.2019
56 - 84
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — KK Pelgulinn

Neljapäev, 17.10.2019
84 - 46
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Sulev

Pühapäev, 06.10.2019
98 - 54
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — BC Sulev

Neljapäev, 18.04.2019
64 - 61
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

7-8 KM: Randvere Harrastajad — BC Sulev

Teisipäev, 26.03.2019
92 - 54
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev

Teisipäev, 12.03.2019
98 - 51
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

VF1: KK Pelgulinn — BC Sulev

Teisipäev, 05.03.2019
31 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

VF1: BC Sulev — KK Pelgulinn

Teisipäev, 19.02.2019
57 - 100
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — RSK Viimsi

Teisipäev, 12.02.2019
46 - 90
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — LakiLakid

Neljapäev, 24.01.2019
76 - 30
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners — BC Sulev

Neljapäev, 17.01.2019
87 - 57
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — BC Sulev

Teisipäev, 08.01.2019
60 - 72
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 13.12.2018
83 - 48
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Sulev

Teisipäev, 04.12.2018
54 - 75
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Teisipäev, 27.11.2018
77 - 57
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Sulev

Teisipäev, 20.11.2018
100 - 55
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Sulev

Teisipäev, 13.11.2018
90 - 70
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — BC Sulev

Teisipäev, 06.11.2018
49 - 78
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Eurofasteners

Teisipäev, 23.10.2018
45 - 77
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — KK Pelgulinn

Esmaspäev, 15.10.2018
87 - 73
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Sulev

Teisipäev, 09.10.2018
52 - 79
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — Coop/Mefab