BC Sulev

 

BC SULEV

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Babak Mohammad714.61.05.93.356.11.7
2Janno Bremann169.80.33.11.549.02.3
5Mati Põder151.30.30.20.133.32.4
6Margus Vetka133.40.03.20.514.32.5
7Sulev Reinpuu140.20.10.00.00.01.6
14Jaan Reimand61.20.00.70.225.00.7
15Risto Savolainen1010.30.15.72.849.11.9
16Margus Arand113.50.31.30.542.91.8
17Anti Ainsar20.00.00.00.00.00.5
21Tõnu Schmidt122.50.00.50.366.71.8
51Viljo Trutsi109.91.73.61.850.01.6
57Kristo Kuiv137.51.90.60.350.02.3
69Oliver Seen142.90.20.60.350.01.6
70Arne Liim1414.92.84.12.766.71.7
78Armin Mutle10.00.00.00.00.00.0

Tulemused

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)