BC Smsraha

 

BC Smsraha 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Marko Jegorov28.01.01.00.00.01.5
2Edvard Svarts00.00.00.00.00.00.0
3Maksim Matjuhhov25.01.00.00.00.01.5
5Sergei Astafjev00.00.00.00.00.00.0
7Jevgeni Musatov24.00.00.00.00.00.5
8Sergei Zemzurov10.00.00.00.00.02.0
9Anton Tsertov26.50.00.50.5100.02.0
10Ilja Kukuskin210.50.04.02.562.50.5
11Raimzan Hamidov00.00.00.00.00.00.0
12Dmitri Kuznetsov121.02.06.03.050.00.0
14Ian Jürgenson12.00.02.00.00.02.0
17Anton Garanza00.00.00.00.00.00.0
18Zahhar Krasavtsev13.00.01.01.0100.02.0
27Roman Rubintsik29.52.50.00.00.03.0
34Igor Preitlov16.02.00.00.00.03.0
42Igor Teterin214.50.04.53.577.81.0

Järgmised mängud

Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tulemused

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)