BC Smsraha

 

BC Smsraha 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Marko Jegorov75.70.70.70.120.01.3
5Sergei Astafjev00.00.00.00.00.00.0
8Sergei Zemzurov21.50.50.00.00.01.5
11Raimzan Hamidov139.51.41.50.855.02.4
17Anton Garanza93.90.60.60.480.01.8
18Zahhar Krasavtsev31.00.00.30.3100.02.0
42Igor Teterin1710.90.14.42.454.71.6

Tulemused

Laupäev, 04.06.2022
65 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5.- 6. KOHT: Eurofasteners — BC Smsraha

Neljapäev, 12.05.2022
48 - 53
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

5.-8.KOHT II: Coop/Mefab — BC Smsraha

Teisipäev, 26.04.2022
97 - 74
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

VF4: RSK Viimsi — BC Smsraha

Esmaspäev, 18.04.2022
101 - 86
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

VF4: BC Smsraha — RSK Viimsi

Pühapäev, 10.04.2022
62 - 69
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

IV Eelring: LakiLakid — BC Smsraha

Esmaspäev, 04.04.2022
69 - 64
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

IV Eelring: BC Smsraha — LakiLakid

Neljapäev, 17.03.2022
69 - 61
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR — BC Smsraha

Esmaspäev, 14.03.2022
91 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Esmaspäev, 07.03.2022
87 - 46
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — BC Rawest/ML3

Pühapäev, 06.03.2022
45 - 67
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Esmaspäev, 14.02.2022
72 - 76
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — LakiLakid

Esmaspäev, 24.01.2022
61 - 52
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

SLEEPIT/RETLAR - BC Smsraha

Esmaspäev, 17.01.2022
83 - 41
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - KK Pelgulinn

Teisipäev, 11.01.2022
76 - 83
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi - BC Smsraha

Kolmapäev, 24.11.2021
80 - 43
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Connection - BC Smsraha

Kolmapäev, 10.11.2021
62 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - Randvere Harrastajad

Pühapäev, 31.10.2021
104 - 48
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - BC Rawest/ML3

Esmaspäev, 23.11.2020
80 - 66
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - Tallinn Bobcats

Neljapäev, 19.11.2020
72 - 63
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab - BC Smsraha

Kolmapäev, 11.11.2020
84 - 85
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - LakiLakid

Esmaspäev, 02.11.2020
40 - 99
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC SakuMetall — BC Smsraha

Neljapäev, 22.10.2020
72 - 54
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
N/A

Eurofasteners - BC Smsraha

Kolmapäev, 14.10.2020
94 - 34
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha - BC Sulev

Pühapäev, 09.08.2020
73 - 69
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

3. koha mäng: LakiLakid — BC Smsraha

Teisipäev, 03.03.2020
54 - 80
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
N/A

BC Sulev — BC Smsraha

Pühapäev, 01.03.2020
80 - 56
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — LakiLakid

Pühapäev, 16.02.2020
70 - 69
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
N/A

Eurofasteners — BC Smsraha

Kolmapäev, 05.02.2020
89 - 80
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — RSK Viimsi

Kolmapäev, 29.01.2020
67 - 78
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

Coop/Mefab — BC Smsraha

Pühapäev, 26.01.2020
85 - 61
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — BC Forwards/Retlar Legends/35+

Neljapäev, 16.01.2020
60 - 69
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
N/A

Randvere Harrastajad — BC Smsraha

Pühapäev, 12.01.2020
68 - 70
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — KK Pelgulinn

Pühapäev, 15.12.2019
117 - 47
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
N/A

KV 2019 VF 1: KK Pelgulinn - BC Smsraha

Pühapäev, 08.12.2019
83 - 77
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

KV 2019 1.ring I: BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Kolmapäev, 04.12.2019
60 - 65
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Coop/Mefab

Neljapäev, 28.11.2019
81 - 54
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

KK Pelgulinn — BC Smsraha

Pühapäev, 24.11.2019
59 - 69
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Randvere Harrastajad

Neljapäev, 14.11.2019
56 - 68
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
N/A

BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Smsraha

Teisipäev, 29.10.2019
66 - 65
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
N/A

RSK Viimsi — BC Smsraha

Pühapäev, 27.10.2019
79 - 67
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — Eurofasteners

Teisipäev, 08.10.2019
70 - 57
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
N/A

LakiLakid — BC Smsraha

Pühapäev, 06.10.2019
98 - 54
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
N/A

BC Smsraha — BC Sulev