BC Smsraha

 

BC Smsraha 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Dmitri Tur00.00.00.00.00.00.0
1Marko Jegorov83.10.10.30.00.00.9
2Edvard Svarts57.20.02.40.833.33.0
3Anton Garanza66.50.71.51.277.82.2
4Anton Tsertov77.10.11.91.684.62.7
5Sergei Astafjev62.70.01.00.00.00.8
6Erwin Aal41.30.30.00.00.01.3
7Vladimir Paskotsi58.20.21.40.857.11.2
8Sergei Zemzurov51.40.40.60.233.31.6
9Igor Preitlov616.04.02.01.366.70.5
10Ilja Kukuskin66.20.27.02.333.32.5
11Raimzan Hamidov712.31.13.02.376.21.0
12Igor Teterin56.60.02.40.625.01.8
13Jevgeni Musatov32.70.30.70.350.02.3
14Ian Jürgenson57.20.40.60.466.72.6
15Anton Pesentsev63.70.50.70.575.02.0
16Ilja Tsupõrja21.50.50.00.00.00.0
91Erik Zalutski00.00.00.00.00.00.0

Järgmised mängud

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tulemused

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)