BC Smsraha

 

BC Smsraha 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Dmitri Tur00.00.00.00.00.00.0
1Marko Jegorov153.70.30.60.122.20.9
2Edvard Svarts1313.20.53.02.169.22.8
3Anton Garanza115.00.71.10.875.01.7
4Anton Tsertov148.50.61.61.378.32.2
5Sergei Astafjev113.50.21.10.325.01.6
6Erwin Aal81.00.30.30.00.01.1
7Vladimir Paskotsi116.50.21.30.864.31.9
8Sergei Zemzurov51.40.40.60.233.31.6
9Igor Preitlov1115.53.81.51.068.80.9
10Ilja Kukuskin135.60.14.91.837.52.5
11Raimzan Hamidov1312.21.02.51.978.11.2
12Igor Teterin1310.90.04.82.347.62.1
13Jevgeni Musatov72.70.30.60.125.01.7
14Ian Jürgenson94.60.20.60.360.01.9
15Anton Pesentsev92.90.30.70.350.01.6
16Ilja Tsupõrja40.80.30.00.00.00.0
91Erik Zalutski00.00.00.00.00.00.0

Tulemused

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)