BC Smsraha

 

BC Smsraha 2020/2021

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Marko Jegorov65.20.70.80.220.01.3
2Edvard Svarts35.00.03.01.755.62.7
3Maksim Matjuhhov45.50.50.00.00.01.3
5Sergei Astafjev00.00.00.00.00.00.0
7Jevgeni Musatov61.70.00.30.00.00.5
8Sergei Zemzurov10.00.00.00.00.02.0
9Anton Tsertov67.20.51.20.328.61.8
10Ilja Kukuskin57.00.02.81.450.02.0
11Raimzan Hamidov312.32.31.00.766.72.0
12Dmitri Kuznetsov517.80.45.81.831.01.4
14Ian Jürgenson44.30.30.50.00.01.0
17Anton Garanza00.00.00.00.00.00.0
18Zahhar Krasavtsev31.00.00.30.3100.02.0
27Roman Rubintsik69.32.00.70.350.01.8
34Igor Preitlov412.83.81.81.057.11.5
42Igor Teterin513.00.26.84.058.81.2

Tulemused

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)