BC Smsraha

 

BC Smsraha 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
Dmitri Tur00.00.00.00.00.00.0
1Marko Jegorov103.20.20.40.00.01.0
2Edvard Svarts79.10.32.91.450.03.3
3Anton Garanza76.00.71.31.077.82.1
4Anton Tsertov99.10.61.81.481.32.4
5Sergei Astafjev72.60.00.90.00.00.7
6Erwin Aal61.30.30.00.00.01.0
7Vladimir Paskotsi77.30.11.30.966.72.0
8Sergei Zemzurov51.40.40.60.233.31.6
9Igor Preitlov716.64.01.71.166.70.7
10Ilja Kukuskin85.60.15.61.831.12.4
11Raimzan Hamidov811.11.02.92.173.90.9
12Igor Teterin77.30.03.01.342.92.0
13Jevgeni Musatov32.70.30.70.350.02.3
14Ian Jürgenson75.60.30.70.460.02.3
15Anton Pesentsev63.70.50.70.575.02.0
16Ilja Tsupõrja21.50.50.00.00.00.0
91Erik Zalutski00.00.00.00.00.00.0

Järgmised mängud

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tulemused

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)