BC Forwards/Retlar Legends/35+

 

BC Forwards 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Reio Mändla137.60.81.81.266.73.2
2Rain Aun416.02.02.32.088.93.3
3Taavi Kõiv37.32.00.00.00.02.0
8Andre Kaasik87.50.81.51.383.31.6
11Kirill Jakunin00.00.00.00.00.00.0
12Heiki Niglas77.41.31.41.070.02.0
17Jens-Kaidar Liiu116.50.10.90.330.01.5
18Mairo Lepanurm99.31.71.61.064.32.4
19Toomas Kukk116.30.72.01.050.03.1
20Ivar Vaht165.31.01.80.844.82.4
22Karel Kask612.00.85.02.753.33.0
23Ralf Rogov00.00.00.00.00.00.0
26Saimon Moondu1211.51.93.82.155.63.0
27Taavi Reemann50.80.00.00.00.02.0
28Urmas Arnik00.00.00.00.00.00.0
30Marko Miir136.00.20.50.250.00.7
32Ardo Orr68.00.52.01.575.01.2
88Richard Wagner142.20.40.40.250.01.8

Tulemused

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)