BC Forwards/Retlar Legends/35+

 

BC Forwards 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
0Tarmo Maiberg00.00.00.00.00.00.0
1Reio Mändla84.50.11.30.970.02.8
2Rain Aun112.02.00.00.00.04.0
3Taavi Kõiv37.32.00.00.00.02.0
8Andre Kaasik77.00.41.41.180.01.7
10Toomas Kukk36.00.73.31.340.02.7
12Aivo Ahven00.00.00.00.00.00.0
17Jens-Kaidar Liiu65.30.01.00.333.31.7
18Mairo Lepanurm79.01.71.30.755.62.4
20Ivar Vaht82.60.51.30.650.01.9
22Karel Kask39.70.75.32.750.03.7
23Ralf Rogov00.00.00.00.00.00.0
26Saimon Moondu813.52.05.43.055.83.0
27Taavi Reemann50.80.00.00.00.02.0
28Urmas Arnik00.00.00.00.00.00.0
30Marko Miir84.50.10.40.133.30.4
32Ardo Orr57.80.42.01.890.01.4
88Richard Wagner70.60.00.60.350.01.4

Järgmised mängud

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tulemused

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)