BC Forwards/Retlar Legends/35+

 

BC Forwards 2019/2020

#MängijaGPPPG3PMPGFTAPGFTMPGFT%PFPG
1Reio Mändla104.80.21.30.861.52.7
2Rain Aun313.01.32.32.3100.03.3
3Taavi Kõiv37.32.00.00.00.02.0
8Andre Kaasik77.00.41.41.180.01.7
11Kirill Jakunin00.00.00.00.00.00.0
12Heiki Niglas24.51.50.00.00.00.5
17Jens-Kaidar Liiu86.00.01.00.325.01.8
18Mairo Lepanurm89.61.81.40.963.62.1
19Toomas Kukk54.60.42.61.038.53.0
20Ivar Vaht103.20.71.00.550.02.3
22Karel Kask48.80.54.52.555.63.0
23Ralf Rogov00.00.00.00.00.00.0
26Saimon Moondu1012.62.04.32.455.83.0
27Taavi Reemann50.80.00.00.00.02.0
28Urmas Arnik00.00.00.00.00.00.0
30Marko Miir94.10.10.60.240.00.4
32Ardo Orr57.80.42.01.890.01.4
88Richard Wagner90.40.00.40.250.01.4

Järgmised mängud

Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tulemused

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)