Harrastusliiga Playoff 2021/2022

Poolfinaalid

Poolfinaal 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1530232330716
2330028420777
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
PF1: KK Pelgulinn — Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PF1: Tallinn Bobcats — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Poolfinaal 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1330022616561
23102248269-21
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
PF2: BC Connection — RSK Viimsi
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
PF2: RSK Viimsi — BC Connection
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Kohad 5-8

5. – 8. KOHT I PAAR
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
5.-8.KOHT II: Coop/Mefab — BC Smsraha
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
5. – 8. KOHT II PAAR
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
5.-8.KOHT I: Eurofasteners — SLEEPIT/RETLAR
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)

KOHAMÄNGUD

9.-10. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
9.-10. KOHT: LakiLakid — BC SakuMetall
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
11.-12. KOHT
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
11.-12. KOHT: Randvere Harrastajad — BC Rawest/ML3
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Veerandfinaalid

VEERANDFINAAL 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
11100986038
210016098-38
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
VF1: SLEEPIT/RETLAR — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
VF1: KK Pelgulinn — SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
VEERANDFINAAL 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1210113612412
22101124136-12
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
VF2: Eurofasteners — Tallinn Bobcats
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
VF2: Tallinn Bobcats — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
VEERANDFINAAL 3
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220013210032
22002100132-32
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
VF3: Coop/Mefab — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
VF3: BC Connection — Coop/Mefab
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
VEERANDFINAAL 4
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121011831758
22101175183-8
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
VF4: BC Smsraha — RSK Viimsi
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
VF4: RSK Viimsi — BC Smsraha
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Kohad 9-12

9. – 12. KOHT I PAAR
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
9.-12. KOHT I: Randvere Harrastajad — BC SakuMetall
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
9. – 12. KOHT II PAAR
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
9.-12.KOHT II: LakiLakid — BC Rawest/ML3
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Eelringid

I eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220013010129
22002101130-29
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
I Eelring: Randvere Harrastajad — SLEEPIT/RETLAR
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
I Eelring: SLEEPIT/RETLAR — Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
ii eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220013510233
22002102135-33
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
II Eelring: BC SakuMetall — Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
II Eelring: Tallinn Bobcats — BC SakuMetall
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
iii eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220014211032
22002110142-32
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
III Eelring: BC Rawest/ML3 — Coop/Mefab
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
III Eelring: Coop/Mefab — BC Rawest/ML3
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
iv eelring
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220013812612
22002126138-12
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
IV Eelring: BC Smsraha — LakiLakid
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
IV Eelring: LakiLakid — BC Smsraha
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)