Harrastusliiga Playoff 2018/2019

FINAAL
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
3. – 4. KOHA MÄNG
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
3-4 KM: KK Pelgulinn — RSK Viimsi
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
5. – 6. KOHA MÄNG
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
5-6 KM: LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
7. – 8. KOHA MÄNG
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
7-8 KM: Randvere Harrastajad — BC Sulev
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
Poolfinaal 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121011351323
22101132135-3
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Poolfinaal 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121011441404
22101140144-4
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
PF2: Eurofasteners — RSK Viimsi
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
PF2: RSK Viimsi — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
5-8. koht i pAAR
PosMeeskondKaPTS+PTS-+/-
1110925438
21015492-38
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
5-8. koht ii pAAR
PosMeeskondKaPTS+PTS-+/-
111061565
21015661-5
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
5-8 KM II paar: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Veerandfinaal 1
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
122001738291
2200282173-91
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
VF1: BC Sulev — KK Pelgulinn
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
VF1: KK Pelgulinn — BC Sulev
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
veerandfinaal 2
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
1220017412747
22002127174-47
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
VF2: Randvere Harrastajad — RSK Viimsi
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
VF2: RSK Viimsi — Randvere Harrastajad
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
veerandfinaal 3
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121101291218
22011121129-8
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
VF3: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
VF3: Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
veerandfinaal 4
PosMeeskondViKaPTS+PTS-+/-
121011201119
22101111120-9
Ajakava/Tulemused
KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
VF4: LakiLakid — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
VF4: Coop/Mefab — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)