Ajakava/Tulemused

Põhiturniir 2020/2021 1.voor (05.10.20 - 11.10.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Randvere Harrastajad - LakiLakid
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
BC Sulev - Eurofasteners
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
RSK Viimsi - BC Connection
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab - SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats - BC Rawest/ML3
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Teras - BC Smsraha
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 2.voor (12.10.20 - 18.10.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
LakiLakid - BC Teras
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Smsraha - BC Sulev
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - Tallinn Bobcats
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Randvere Harrastajad - Coop/Mefab
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
BC Rawest/ML3 - RSK Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Connection - KK Pelgulinn
Põhja Spordihoone (Uus-Maleva tn 10)

Põhiturniir 2020/2021 3.voor (19.10.20 - 25.10.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Teras - Coop/Mefab
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - RSK Viimsi
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
BC Sulev - LakiLakid
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
KK Pelgulinn - BC Rawest/ML3
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
Eurofasteners - BC Smsraha
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
Tallinn Bobcats - Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 4.voor (26.10.20 - 01.11.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab - BC Sulev
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
RSK Viimsi - Randvere Harrastajad
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid - Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Rawest/ML3 - BC Connection
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats - BC Teras
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 5.voor (09.11.20 - 15.11.20)

Põhiturniir 2020/2021 6.voor (16.11.20 - 22.11.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
RSK Viimsi - BC Sulev
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab - BC Smsraha
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - BC Rawest/ML3
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats - Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn - BC Teras
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Randvere Harrastajad - BC Connection
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Põhiturniir 2020/2021 7.voor (23.11.20 - 29.11.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Teras - BC Connection
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
LakiLakid - Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners - RSK Viimsi
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Smsraha - Tallinn Bobcats
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
BC Rawest/ML3 - Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Sulev - KK Pelgulinn
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 8.voor (30.11.20 - 06.12.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection - BC Sulev
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
BC Rawest/ML3 - BC Teras
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats - LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn - Eurofasteners
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
RSK Viimsi - BC Smsraha
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Randvere Harrastajad - SLEEPIT/RETLAR
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Põhiturniir 2020/2021 9.voor (14.12.20 - 20.12.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Teras - SLEEPIT/RETLAR
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
RSK Viimsi - LakiLakid
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab - Tallinn Bobcats
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners BC Connection
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Smsraha - KK Pelgulinn
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
BC Sulev - BC Rawest/ML3
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 10.voor (21.12.20 - 03.01.21)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab - RSK Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Connection - BC Smsraha
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - BC Sulev
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Randvere Harrastajad - BC Teras
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
BC Rawest/ML3 - Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid - KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 11.voor (04.01.21 - 10.01.21)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Connection - LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn - Coop/Mefab
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Smsraha - BC Rawest/ML3
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
BC Sulev - Randvere Harrastajad
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
Tallinn Bobcats - RSK Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners - SLEEPIT/RETLAR
Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Põhiturniir 2020/2021 12.voor (11.01.21 - 17.01.21)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Teras - BC Sulev
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
LakiLakid - BC Rawest/ML3
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab - BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Randvere Harrastajad - Eurofasteners
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
KK Pelgulinn - Tallinn Bobcats
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR - BC Smsraha
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2020/2021 13.voor (25.01.21 - 31.01.21)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
LakiLakid - SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners - BC Teras
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Connection - Tallinn Bobcats
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Smsraha - Randvere Harrastajad
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
RSK Viimsi - KK Pelgulinn
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
BC Rawest/ML3 - Coop/Mefab
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)