Ajakava/Tulemused

Põhiturniir 2019/2020 1.voor (30.09.19-06.10.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — Coop/Mefab
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
KK Pelgulinn — RSK Viimsi
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Smsraha — BC Sulev
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 2.voor (07.10.19-13.10.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
RSK Viimsi — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid — BC Smsraha
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 3.voor (14.10.19-20.10.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Randvere Harrastajad — LakiLakid
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Coop/Mefab — RSK Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — KK Pelgulinn
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Sulev
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 4.voor (21.10.19-27.10.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Randvere Harrastajad — RSK Viimsi
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Coop/Mefab — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Sulev — KK Pelgulinn
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
BC Smsraha — Eurofasteners
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 5.voor (28.10.19-03.11.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Sulev — Coop/Mefab
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
RSK Viimsi — BC Smsraha
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Põhiturniir 2019/2020 6.voor (04.11.19-10.11.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
RSK Viimsi — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Randvere Harrastajad — Eurofasteners
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
LakiLakid — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Smsraha — Coop/Mefab
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 7.voor (11.11.19-17.11.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
LakiLakid — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — Randvere Harrastajad
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Smsraha
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Sulev — Eurofasteners
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 8.voor (18.11.19-24.11.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — LakiLakid
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Sulev — RSK Viimsi
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Smsraha — Randvere Harrastajad
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 9.voor (25.11.19-01.12.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
RSK Viimsi — LakiLakid
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Smsraha
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Randvere Harrastajad — BC Sulev
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Põhiturniir 2019/2020 10.voor (06.01.20-12.01.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Smsraha — KK Pelgulinn
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Sulev — Randvere Harrastajad
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
LakiLakid — RSK Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 11.voor (13.01.20-19.01.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Randvere Harrastajad — BC Smsraha
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
RSK Viimsi — BC Sulev
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 12.voor (20.01.20-26.01.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
KK Pelgulinn — LakiLakid
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Eurofasteners — BC Sulev
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
Randvere Harrastajad — Coop/Mefab
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
BC Smsraha — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 13.voor (27.01.20-02.02.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — Randvere Harrastajad
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — RSK Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — BC Smsraha
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Sulev — LakiLakid
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 14.voor (03.02.20-09.02.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Smsraha — RSK Viimsi
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)

Põhiturniir 2019/2020 15.voor (10.02.20-16.02.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
RSK Viimsi — Randvere Harrastajad
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Sulev
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
Eurofasteners — BC Smsraha
Peetri Kool Pargi tee 6, Rae, 75312 Harju maakond

Põhiturniir 2019/2020 16.voor (17.02.20-23.02.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
RSK Viimsi — Coop/Mefab
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid — Randvere Harrastajad
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — Eurofasteners
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Sulev — BC Forwards/Retlar Legends/35+
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 17.voor (24.02.20-01.03.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — RSK Viimsi
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
Randvere Harrastajad — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Coop/Mefab — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Smsraha — LakiLakid
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2019/2020 18.voor (02.03.20-08.03.20)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
RSK Viimsi — KK Pelgulinn
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Sulev — BC Smsraha
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)