Ajakava/Tulemused 2018/2019

Play-off 2018/2019 Ajakava

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
VF1: BC Sulev — KK Pelgulinn
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
VF3: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
VF4: LakiLakid — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
VF4: Coop/Mefab — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
VF1: KK Pelgulinn — BC Sulev
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
VF2: Randvere Harrastajad — RSK Viimsi
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
VF3: Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
VF2: RSK Viimsi — Randvere Harrastajad
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
5-8 KM I paar: LakiLakid — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PF2: Eurofasteners — RSK Viimsi
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
PF1: Coop/Mefab — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
PF2: RSK Viimsi — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
5-8 KM II paar: BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
PF1: KK Pelgulinn — Coop/Mefab
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
7-8 KM: Randvere Harrastajad — BC Sulev
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
5-6 KM: LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
3-4 KM: KK Pelgulinn — RSK Viimsi
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)
FINAAL: Eurofasteners — Coop/Mefab
Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 1.voor (24.09.18-30.09.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
Coop/Mefab — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Randvere Harrastajad — RSK Viimsi
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
KK Pelgulinn — LakiLakid
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — BC Sulev
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 2.voor (08.10.18-14.10.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Sulev — Coop/Mefab
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
RSK Viimsi — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
LakiLakid — Randvere Harrastajad
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — KK Pelgulinn
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 3.voor (15.10.18-21.10.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
Randvere Harrastajad — BC Sulev
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
RSK Viimsi — KK Pelgulinn
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Eurofasteners
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Coop/Mefab — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 4.voor (22.10.18-28.10.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Sulev — KK Pelgulinn
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
LakiLakid — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — RSK Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — Randvere Harrastajad
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 5.voor (05.11.18-11.11.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
LakiLakid — RSK Viimsi
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Sulev — Eurofasteners
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Coop/Mefab
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Randvere Harrastajad
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 6.voor (12.11.18-18.11.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
RSK Viimsi — BC Sulev
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Randvere Harrastajad — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Eurofasteners — LakiLakid
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
KK Pelgulinn — Coop/Mefab
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 7.voor (19.11.18-25.11.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
RSK Viimsi — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — KK Pelgulinn
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — Randvere Harrastajad
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 8.voor (03.12.18-09.12.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Sulev — BC Forwards/Retlar Legends/35+
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
LakiLakid — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — Coop/Mefab
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
RSK Viimsi — Randvere Harrastajad
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 9.voor (10.12.18-16.12.18)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
Randvere Harrastajad — LakiLakid
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Coop/Mefab — BC Sulev
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — RSK Viimsi
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Eurofasteners
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 10.voor (07.01.19-13.01.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Sulev — Randvere Harrastajad
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
LakiLakid — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
KK Pelgulinn — RSK Viimsi
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 11.voor (14.01.19-20.01.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
RSK Viimsi — Coop/Mefab
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Randvere Harrastajad — Eurofasteners
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Sulev
Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 12.voor (21.01.19-27.01.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
RSK Viimsi — LakiLakid
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Randvere Harrastajad — KK Pelgulinn
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Coop/Mefab — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Eurofasteners — BC Sulev
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 13.voor (04.02.19-10.02.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
LakiLakid — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Forwards/Retlar Legends/35+ — Randvere Harrastajad
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Sulev — RSK Viimsi
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)

Põhiturniir 2018/2019 14.voor (11.02.19-17.02.19)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak
BC Sulev — LakiLakid
TalTech Spordihoone (Männiliiva tänav 7, Tallinn)
Randvere Harrastajad — Coop/Mefab
Karulaugu Spordikeskus (Karulaugu tee 13, Haabneeme)
Eurofasteners — RSK Viimsi
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Forwards/Retlar Legends/35+
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)