AJAKAVA JA TULEMUSED 22/23

Põhiturniir

Põhiturniir 2022/2023 1.voor (17.10.22 - 23.10.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Eurofasteners — BC TERAS
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
BC Unico — SLEEPIT/RETLAR
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
FIUPLIANT VIIMSI — BC Rawest/ML3
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Altius II — BC Connection
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
KK Pelgulinn — Coop/Mefab
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2022/2023 2.voor (24.10.22 - 30.10.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
FIUPLIANT VIIMSI — BC TERAS
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
Coop/Mefab — LakiLakid
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC Rawest/ML3
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats — SLEEPIT/RETLAR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Connection — Eurofasteners
Peetri Kool (Pargi tee 6, Rae)
BC Unico — Altius II
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)

Põhiturniir 2022/2023 3.voor (31.10.22 - 06.11.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab — SLEEPIT/RETLAR
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
LakiLakid — BC Rawest/ML3
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
BC Unico — BC Connection
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
FIUPLIANT VIIMSI — Eurofasteners
Merivälja Kool (Heki tee 16, Tallinn)
KK Pelgulinn — BC TERAS
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Tallinn Bobcats — Altius II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2022/2023 4.voor (14.11.22 - 20.11.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Tallinn Bobcats — BC Unico
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Coop/Mefab — Altius II
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
LakiLakid — BC TERAS
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)
BC Connection — FIUPLIANT VIIMSI
Siili SMM (Sõpruse pst 161, Tallinn)
BC Rawest/ML3 — SLEEPIT/RETLAR
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2022/2023 5.voor (21.11.22 - 27.11.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
Coop/Mefab — BC Unico
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — BC TERAS
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
LakiLakid — Eurofasteners
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
BC Rawest/ML3 — Altius II
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Tallinn Bobcats — BC Connection
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
KK Pelgulinn — FIUPLIANT VIIMSI
Nõmme Gümnaasiumi Spordihoone (Põllu 68)

Põhiturniir 2022/2023 6.voor (05.12.22 - 11.12.22)

Põhiturniir 2022/2023 7.voor (12.12.22 - 18.12.22)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC TERAS — BC Unico
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
LakiLakid — KK Pelgulinn
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
Altius II — Eurofasteners
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn
Coop/Mefab — BC Connection
Õismäe Sportmängude Hall (Õismäe tee 177, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — FIUPLIANT VIIMSI
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Rawest/ML3 — Tallinn Bobcats
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)

Põhiturniir 2022/2023 8.voor (02.01.23 - 08.01.23)

Põhiturniir 2022/2023 9.voor (09.01.23 - 15.01.23)

KuupäevKoduvõistkond-KülalisvõistkondAeg/TulemusVäljak Pildid
BC TERAS — Coop/Mefab
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
Eurofasteners — Tallinn Bobcats
Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31, Tallinn)
SLEEPIT/RETLAR — LakiLakid
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Rawest/ML3 — BC Connection
Tallinna Südalinna Kool (Liivalaia 23, Tallinn)
BC Unico — FIUPLIANT VIIMSI
Play Arena (Punane tn.6, Tallinn)
Altius II — KK Pelgulinn
Lasnamäe Sportmängude Maja (Koorti tn 25) Tallinn

Põhiturniir 2022/2023 10.voor (16.01.23 - 22.01.23)

Põhiturniir 2022/2023 11.voor (23.01.23 - 29.01.23)