17.voor – eelviimane voor möödus pingevabalt!

Retlar Harrastuskorvpalli Liiga eelviimases voorus ei jätnud KK Pelgulinn, Eurofasteners ega BC Smsrahavastastele mingeid võimalusi, Randvere Harrastajadj a BC Forwards/Retlar Legends/35+ lükkasid mängu edasi.

VS

Eelviimane voor keriti lahti punase vaiba all, kui 27.02.2020 kell 17.30 võõrustas Õismäe Sportmängude Hallis Coop/Mefab südikalt esinenud KK Pelgulinna võistkonda. Esimeses mängus suutsid pelgulinlased 17 punktiga peale jääda (75-58), nüüd oli võimude vahekord selgem.

Kui mängu esimene veerand oli väga tasavägine, ja skooririkas, siis järgnevad veerandid kontrollisid pelgulinlased mängu täielikult, ja “preemiaks” konkreetne, 95-56 (19-21, 25-14, 27-9, 24-12) võit.

Võitjate poolel näitasid korralikke numbreid Mairold Vister 27 punktiga (sh. 7 kaugviset) ja Ted Abel 21 punktiga (sh. 4 kaugviset). Kaur Laasma lisas 15 ja Margus Unt 11 punkti. Miinuspoolele jäänud coopilaste parimad pojad olid Taavi Aava,Leho Vool ja Timo Kark, kes ladusid vastavalt 19, 17 ja 11 punkti. Taavi panustas ka 4 kaugviskega.

VS

Veel samal õhtul, kell 19.30 Järveotsa Gümnaasiumis, läks põhimõtteliseks lahinguks Eurofastenersi ja RSK Viimsi vahel. Esimene omavaheline “duell” oli kallutatud napilt eurofastenerslastele, 63-57. ent teine mäng oli juba täielikult koduvõistkonna kontrolli all, võites kõik minilahingud, ja kogu matši seisuga 84-65 (23-18, 19-16, 26-17, 16-14).

Võitjate seas kerkisid parimate näitajatega esile pingilt sekkunud Rauno Rohtmets ja Siim Padar, kes panustasid võrdselt 16 punktiga võistkonna edusse. Algkoosseisus alustanud Taavi Toomara lisas 12, ja Rain Põdra ning Taavi Müürsepp samuti algviisiklastena kumbki 10 punkti. Viimsilastest suutsid kahekohalise skoorini jõuda Mart Madisson, Vladimir Dratšjov ning Raivo Rang, kes viskasid vastavalt 15, 15 ja 12 silma.

VS

Viimane põhimõtteline “duell” toimus 01.03.2020 kell 15.00 Lasnamäel, Play Arena spordisaalis, kui BC Smsraha “viskas kinda” LakiLakidele. Esimene omavaheline mäng kontrollis õnneküttide armee mängu 70-57 võidunumbritega, nüüd tuli rahameestele revanš!

Kui kolm esimest veerandit kontrollisid rahamehed mängu vähemal või rohkemal määral, ja viimasel veerandil anti napilt edu tagasi, olid võidunumbrid siiski kouvõistkonna kasuks üsna konkreetsed, jätmata õnneküttidele vähimatki lootust suurem arv punkte noppida. Lõpptulemus 80-56 (20-16, 23-15, 23-9, 14-16).

Koduvõistkonna võitu panustas enim võistkonna mängujuht Raimzan Hamidov 23 punktiga. Oma roll võidus oli ka Anton Tsertovil, Igor Teterinil ja Edvard Svarts, kes viskasid 15, 13 ja 12 silma. Lakilakilaste “lippu hoidsid kõrgel” Kristjan Nõmmik ja Freddy Haljandi 14 ning 13 punktiga.

Mäng Randvere Harrastajad ja BC Forwards/Retlar Legends/35+ toimub juba peagi.